Гурт O.Torvald озвучив, чим займатиметься після Євробачення

У групі O.Torvald, яка представляла Україну на Євробаченні-2017, озвучили плани музикантів на найближчий час. Фани можуть очікувати на великий сольний концерт, появу рокерів на головних фестивальних майданчиках країни, а також – на нові пісні.

Гурт O.Torvald озвучив, чим займатиметься після Євробачення

Гурт O.Torvald озвучив, чим займатиметься після Євробачення

– Гурт O.Torvald повертається у звичний режим роботи. Є чимало нового матеріалу, хлопці готуються до студійної роботи. Заплановано великий сольний концерт на 27 травня. Попереду фестивальне літо – виступ O.Torvald заявлений на 17 фестивалях, – розповів PR-агент музикантів Олександр Варяниця.

Менеджер зазначив, що Євробачення не скоригувало ті плани, які музиканти будували ще до перемоги у національному відборі. За його словами, до пісенного конкурсу була прикована велика увага, але це кардинально не змінило долю групи.

Виступ Оторвальд на Євробаченні

Виступ на Євробаченні

Загалом же – музиканти й надалі продовжать працювати першочергово для українського слухача:

– Певний інтерес зі сторони європейських медіа та організаторів до гурту O.Torvald сьогодні є, але ми спочатку й не позиціонували себе, що будемо рухатися у Європу. У хлопців україномовні пісні. Я не думаю, що в Жені Галича є велике бажання переключатися на англомовний матеріал. Специфіка музичного ринку Європи полягає в тому, щоби нові гурти мають давати щось таке, чого просто немає там. Тож немає сенсу йти туди з такою музикою, якої там море. Ми далі будемо орієнтуватися на українського слухача, – каже Олександр Варяниця.

Раніше гурт O.Torvald писав у Facebook, що саме в Україні конкурс Євробачення остаточно змінив курс свого подальшого розвитку. На думку музикантів, вже другий рік поспіль перемогла талановита і щира пісня, з чим вони і привітали Португалію.

Також українські рокери відзначили виступ Бельгії, Норвегії та Австрії.

Обкладинка: Рузанна Давітян

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: