Гурт із Полтави пройшов у півфінал відбору на Євробачення-2017

Трибуна
2017-01-17

Організатори Національного відбору на «Євробачення-2017» оприлюднили імена виконавців і музичних груп, які проходять в півфінал пісенного конкурсу.

Гурт із Полтави пройшов у півфінал відбору на Євробачення-2017

Гурт із Полтави пройшов у півфінал відбору на Євробачення-2017. Фото: 1tv.com.ua

З 4 лютого 24 учасники у прямих ефірах телеканалів СТБ і UΛ: Перший боротимуться за право представляти Україну на «Євробаченні».Серед учасників відбору є і гурт O. Torvald, який заснували у Полтаві.

Гурт O. Torvald

Гурт O. Torvald. Фото: Pre-Party.com.ua

Окрім того до півфіналу потрапили: Арсен Мірзоян, Міла Нітіч, Віталій Козловський, AGHIAZMA, сальто Назад, Green Grey, ROZHDEN, Vivienne Mort, Пающіє труси, Анастасія Прудиус, TAYANNA, DETACH, ILLARIA, KADNAY, Рома Веремейчик і група LUMIERE, MamaRika, Laliko, MELOVIN, LETAY, Panivalkova, С.К.А.Й., Monochromea, і KUZNETSOV, повідомляють на сайті організаторів.

20 січня, відбудеться жеребкування, в ході якого визначиться порядок виступу артистів під час трьох півфіналів: 4, 11 і 18 лютого. Результати жеребкування будуть опубліковані на сайтах СТБ і UΛ: Перший.

Нагадаємо, що 62-й конкурс Євробачення-2017 відбудеться у Києві у Міжнародному виставкому центрі. Свою участь підтвердили 43 країни. Така рекордна кількість учасників за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: