Гурт “Бумбокс” випустив ще дві вінілові платівки

Трибуна
2018-03-20

«Люди» і «Голий Король» – це третя і четверта платівки гурту «Бумбокс», що вийшли на вінілі. Раніше були виданi альбоми «Середнiй Вiк» і «Термiнал Б».

Гурт "Бумбокс" випустив ще дві вінілові платівки

Гурт «Бумбокс» випустив ще дві вінілові платівки

Вихід вінілу «Люди» і «Голий Король» – логічне поповнення ланцюжка фізичних носіїв. Обидва міні-альбоми раніше виходили на касетах і компакт-дисках.

Друк і мастеринг платівок «Люди» і «Голий Король» зроблено в Італії, поліграфія – в Україні. Платівки важать 180 грам, це так званий важкий вiнiл, на радість аудіофілів.

Над оформленням платівки «Люди», як і однойменного туру, працювали художник Евеліна Яцеленко і фотограф Соня Плакидюк. «Люди» вийшли в подвійному конверті, на чорному вінілі. В оформленні внутрішнього конверту використовуються кадри зі зйомок лірик-відео «Люди», що не увійшли до оформлення касет і CD. Чому група не використала стандартний конверт? Відповідь очевидна: в цьому випадку з шести музикантів ви побачили б тільки Андрія Хливнюка, чиє фото розміщено на обкладинці і Валентина Матіюка, що прикрашає задню сторону конверту. Конверт із розворотом надав можливість розмістити фотографії всіх музикантів і не відійти від оригінальної концепції оформлення.

Обкладинка альбому «Голий Король» – перша в історії гурту, на якій немає ніяких розпізнавальних знаків. Зупинка громадського транспорту на Позняках є, античні боги є, а назви немає. І якщо касета і CD виходили «інкогніто», вініл за старою традицією забезпечили стікером, на якому перераховані пісні-хіти. В оформленні конверта і яблука пластинки використані роботи Олексія Кондакова з циклу «Повсякденне життя богів», що отримав всесвiтнє визнання. Сама платівка білого кольору. На внутрішньому конверті розміщена інформація про те, ким і де записувався «Голий Король», трек-лист і фотографії Дмитра Шитко (Андрій Хливнюк на сцені) і Саші Люфта (Андрій Хливнюк на тлі напису Бумбокс). Фотографія Андрія Хливнюка на тлі напису може здатися знайомою і це не випадково – вона зроблена в травні 2017 року, під час закритої презентації альбому «Голий Король» для журналістів в «Звукоцеху» (кіностудія Довженка).

Музична концепція платівок залишилася без змін – це міні-альбоми, EP. На платівці «Люди» п’ять пісень: «Люди», «Мала», «Вихід», «Рок-н-рол» та «Злива», записана разом із Джамалою та Дмитром Шуровим. Пісня «Люди» протрималася в радіочартах 42 тижні – такого в історії української музики не траплялося з 2005 року (за даними ФДР). На платівці «Голий Король» шість пісень: «Голий Король», «Сталевi квiти», «Болєльщік», «Колишня», «Вечiр в Рiо» feat O.Torvald, «Люди» (акустика).

47 Brand и Бумбокс

Гурт "Бумбокс" випустив ще дві вінілові платівки

Гурт «Бумбокс» випустив ще дві вінілові платівки

За 13 років існування гурту було кілька спроб зробити офіційний мерчендайзинг Бумбоксу. Зазвичай справа закінчувалася випуском декількох десятків футболок, які або розкуповувалися, або припадали пилом в гаражі продюсера, а гурт, посміюючись, носив футболки AC/DC, Bob Marley і навіть Guns&Roses замість власних. Спроби пояснити фанам, що нам соромно випускати мерч із власними фізіономіями, провалилися.

Ситуація змінилася в 2015 році з появою мерчу від Susy Store, присвяченого виходу міні-альбому «Люди». На жаль, Susy не змогли дати гурту найбажанішого – бейсболок. Але ми вірили «що коли-небудь цей день настане, це буде».

Допомога прийшла з-за океану. Американська компанія 47 Brand, що спеціалізується на виробництві бейсболок, вирішила, що колаборація з українським гуртом буде не менш цікава, ніж співпраця з Supreme, Carhartt і Мишка.

Зараз в колекції 47 і Бумбокс дві моделі бейсболок з гнутим і прямим козирком, футболки і толстовки з символікою Бумбокс. Обидві моделі бейсболок з вишитою буквою Б, логотипом гурту з цифрою 12 і логотипом 47. В принципі, сьогодні у нас «допрем’єрний показ» – велика презентація колаборації 47 і ББ відбудеться пізніше, ми обов’язково повідомимо вам де і коли.

Бумбокс
facebook.com/boomboxfamily
soundcloud.com/mfmlabel
boombox.kiev.ua
instagram.com/boomboxfamily/
youtube.com/user/familyboombox

Прес-агент Бумбокс
Ольга Черткова
Top Media Communication
topmediacom.com
+38067753 72 07

Olha.Chertkova@gmail.com

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: