Гучні справи Полякова, Розенблата й Довгого. Депутати Полтавської міськради про скасування недоторканості

Народні обранці до Верховної Ради України Борислав Розенблат, Олесь Довгий та Максим Поляков втратили недоторканість. Депутати Полтавської міськради висловили свою думку на рахунок скасування недоторканості.

Поляков Розенблат Довгий

Андрій Матковський із фракції «БПП» підтримує скасування недоторканості та вважає, що це тільки плюс саме для Українського державотворення:

– Однозначно я підтримую зняття недоторканості з усіх депутатів. Це питання є давно назрілим. Коли вони йдуть на вибори, то всі по це говорять. Та чомусь, тільки потрапивши до Верховної Ради, всі про це забувають, – говорить Матковський.

На думку полтавця, якби депутатську недоторканість відмінили раніше, то все ж менше людей, далеких від політики та державотворення, пхалися до Парламенту.

Матковський

Андрій Матковський

На думку Андрія Матковського, у Раді багато бізнесменів та олігархів, які йдуть до Ради, аби лиш мати оцей плюс – депутатську недоторканість.

Олександр Шамота, лідер полтавських «Соціал-демократів» вважає, що норму про недоторканість вже давно пора скасувати:

– Абсолютно всі партії та депутати, обрані до Ради декларували, що недоторканість є рудиментом радянської влади, тож її потрібно відміняти.

У законі є прописаний спосіб для її зняття. Вважаю, що цієї процедури треба і дотримуватися. У майбутньому Парламент має виключити цю норму з конституції аби урівняти всіх депутатів у правах з пересічними українцями, які їх обирали.

Не бачу проблеми, що Генпрокуратура вносить відповідні подання. Я дивлюся цей серіал про зняття недоторканості, який відбувається у Верховній Раді. Ті депутати, з яких її знімали, мені просто смішні. Бо вони самі ж декларували зняття недоторканості у своїх програмах. А коли вони ховаються за цією недоторканістю, то якийсь дисонанс виходить, – говорить Шамота.

Депутат зазначив, що народні обранці мають зробити, як Олесь Довгий – вийти і попросити інших парламентарів про зняття недоторканості.

Шамота

Дмитро Петров, фракція «Батьківщина», зауважує, що коли депутати йдуть до Ради, вони завжди обіцяють зняти недоторканість. Але коли приходять, то забувають про цю обіцянку.

– Загалом цікаво виходить: тільки справа наближається до виборів, і одразу правоохоронні органи починають щось згадувати окремим депутатам. Ці три роки вони все це знали про депутатів, а тільки зараз почали робити подання, розслідувати та скасовувати недоторканість.

Скасування недоторканості – це правильний крок Адже тоді до парламенту піде більше людей, які хочуть працювати, а не просто ховатися за цим щитом недоторканості,- вважає Дмитро Петров.

Праворуч: Дмитро Петров

Ігор Окіпнюк із фракції «Самопоміч» вважає, що процес, розпочатий Генпрокуратурою та НАБУ повинен набирати обертів:

– Ця процедура має відбуватися. Для «Самопомочі» це був один з головних пунктів програми. Вважаю, що процедура має бути значно легшою, ніж є зараз. З часом її взагалі варто нівелювати.

Знаття депутатської недоторканості – це та річ, яка рано чи пізно мала би статися. Нехай цей процес набирає обертів, – каже Окіпнюк.

Бліц із депутатом. Ігор Окіпнюк

Ігор Окіпнюк

Нагадаємо, що Генпрокуратура на НАБУ провели розслідування проти депутатів Верховної Ради за фактами корупції та приховування статків у деклараціях. Із п’яти подань нардепи підтримали зняття депутатської недоторканості з Максима Полякова, Борислава Розенблата та Олексія Довгого. У той час як подання на Євгена Дейдея та Андрія Лозового не були підтримані народними обранцями.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Депутатська недоторканність дуже болюче питання для українського народу, вона повинна бути скасована!

2017-07-13
Тетяна
Відповіcти
0

Удивительно, Матковский за снятие депутатской неприкосновенности

2017-07-13
Владимир
Відповіcти
0

Не думал, что когда-нибудь соглашусь с Матковским, но по поводу того, что после отмены неприкосновенности все горе депутаты сбегут, это наверняка.

2017-07-13
Николай
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: