Громадянська мережа «Опора» про результати роботи полтавських нардепів

З лютого місяця Громадянська мережа «Опора» розпочала проект у рамках програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа). У рамках якої проаналізувала роботу та відкритість народних депутатів.

IMG_8635

Дар’я Черкашина Фото: Олег Журавльов

Під час заходу представники Громадянської мережі презентували мету моніторингової кампанії «Опори» у 105 виборчих округах 24 областей України і м. Києва та перші результати моніторингу депутатів Полтавської області: Сергія Капліна, Юрія Бублика, Костянтина Іщейкіна та Костянтина Жеваго. Моніторинг включав в себе їх законодавчу роботу, а також роботу на окрузі та в області. Щомісячний рейтинг складався за стобальною шкалою.

Для аналізу обирали по 4 депутати з мажоритарних оккругів. Спочатку брали проблемні округи, зокрема в Полтаві, та аналізували роботу місцевих депутатів. У Полтаві взяли округ Констянтина Жеваго та округ Костянтина Іщейкіна.

4 Снимок

Окрім відвідуваності пленарних засідань проводився також аналіз висунутих депутатом законопроектів щодо проблем округу.

– Наше завдання складає моніторинг законопроектів які стосуються проблемм округу, тому що ми побачили таку тенденцію, що деякі законопроекти не мають жодного відношення до округу від якого балотувався народний депутат, – зазначила громадський консультант Громадянської мережі «Опора» у Полтавській області Дар’я Черкашина.

3

2

– На сесійних виступах Сергій Каплін б’є усі рекорди, серед чотирьох депутатів, які підлягали моніторингу, він виступає найбільше. З Костянтином Жеваго досить складно працювати, тому що на контакт він особисто не йде. Ми працюємо через його помічника. І не завжди отримуємо інформацію. Людина не публічна і знайти його дуже складно. Він не зареєстрований у соціальних мережах, – зазначила Дар’я Черкашина.

У березні Юрій Бублик за рейтингом посів пяте місце, Костянтин Іщейкін – 20 місце, Сергій Каплін – 38 місце, і 102-ге місце належить Констянтину Жеваго.

Юрій Бублик увійшов в п’ятірку нардепів по всій Україні, що провели найбільше особистих прийомів громадян. Він знаходиться на третьому місці (13 прийомів).

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Мне вот больше всего нравиться позиция и депутатская работа Юрия Бублика. Он реально – МОЛОДЕЦ! По-больше бы таких депутатов как он, может и в стране был бы порядок.

2016-05-17
Анатолий
Відповіcти
0

Да он мягко сказать *андон! Его народ выбрал от Свободы, а он что? Про то как он голосует я вообще молчу!

2016-05-17
Марго
0

Останні новини:

Читайте також: