Громадські роботи для безробітніх полтавців

Будівництво, ремонт та обслуговування закладів культури, благоустрій міста, заповідників, місць відпочинку, підсобні роботи з обслуговування закладів освіти та охорони здоров’я, – такі роботи входять до переліку громадських у 2016-му. У п’ятницю, 5 лютого, на засіданні члени виконкому Полтавської міської ради затвердили відповідне рішення «Про організацію громадських робіт у м. Полтава в 2016 році».vykonkom

Також до переліку громадських робіт входить і соціальна діяльність. Зокрема: безробітні зможуть доглядати за людьми похилого віку, хворими та інвалідами; надавати послуги з соціальної адаптації незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та інші роботи, пов’язані із забезпеченням соціального супроводу або стороннього догляду переміщених осіб, – про це повідомляє прес-служба на офіційному сайті Полтавського міськвиконкому.

Окрім цього, безробітнім полтавцям пропонують бути кур’єрами – інформувати населення щодо порядку отримання житлових субсидій.

grom roboty_

Виконавець рішення – Полтавський міський центр зайнятості. Спеціалісти закладу на підставі договорів про організацію громадських робіт, укладених із роботодавцями, направлятимуть безробітних (зареєстрованих) на громадські роботи. Фінансуватимуться такі роботи за рахунок коштів місцевого бюджету, роботодавців та інших джерел, що не заборонені законодавством України.

Юлія Логвиненко

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: