Громадські активісти – проти повернення Тетяни Жабо на посаду очільниці МСЕК

Представники різних громадських організацій просять Тетяну Жабо звільнитися з посади голови Центру медико-соціальної експертизи за власним бажанням. Кажуть, працювати їй все одно не дозволять.

Скандал навколо персони Тетяни Жабо, керівника обласної МСЕК, вийшов на новий виток. У п’ятницю вона зайняла кабінет керівника Центру МСЕ. Право перебувати там підтвердила рішенням суду, яким визнавалося недійсними рішення сесії Полтавської облради про її звільнення.

А вже сьогодні до Центру приїхали біля півтора десятка громадських активістів.

Громадські активісти біля Центру МСЕ

Громадські активісти біля Центру МСЕ

– Це унікальний випадок: навколо теми Жабо об’єдналися навіть ті представники громади, яких не могла примирити один з одним жодна інша проблема. Бо її повернення на посаду – це плювок в обличчя всій громадськості. Усі ми знаємо, як торгують інвалідностями у Центрі МСЕ. Такі, як ви, руйнують нашу країну. Подумайте, яку державу ми залишимо нашим дітям? Де можна красти, брехати, брати хабарі? – каже активістка Вікторія Лоза.

Вікторія Лоза (зліва)

Вікторія Лоза (зліва)

«Каталізатором боротьби з корупцією» у Полтаві назвав Тетяну Жабо Віталій Сороковий з Конгресу українських націоналістів.

– Ми все одно не дамо вам тут працювати. Як ви могли побудувати такий шикарний будинок, працюючи все життя в МСЕК за невелику зарплату? Звідки у вас вдома зброя? Як вас «брали», бачили усі. Вже пора зупинитися – говорить активіст Сергій Чередниченко.

– Я перебуваю тут на законних підставах, мене призначено Департаментом охорони здоров’я – заявила протестувальникам очільниця Центру МСЕ.

Однак рішення суду показати відмовилася, пояснивши це коротким: «Не зобов’язана».

До візиту активістів Тетяна Максимівна явно готувалася. Окрім неї, на громаду вже чекали активіст Сергій Нагорний, її адвокат В.Курило та чоловік Сергій Жабо. З конструктивної розмова швидко перетворилася на емоційну. Своє право безперешкодно перебувати у МСЕК активісти пояснили тим, що це – комунальна власність. У відповідь Тетяна Жабо викликала приватну службу охорони.

Тетяна Жабо викликає службу охорони

Тетяна Жабо викликає службу охорони

Утім, обійшлося без штовханини. Активісти звернули увагу охоронців, що за комп’ютером у відділі кадрів, де, ймовірно, зберігаються персональні дані, працює стороння людина – адвокат Тетяни Жабо. Хоча це заборонено, адже доступ до персональних даних захищається законом. Охоронці попросили адвоката Курила припинити порушувати закон і викликали поліцію. А ті, у свою чергу, слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин.

Адвокат В.Курило

Адвокат В.Курило

– Це все слова, ви не маєте жодних доказів, що я порушувала закон. Якщо маєте таку інформацію – ідіть у суд, до правоохоронців, а тут не заважайте мені виконувати професійні обов’язки – звернулася до активістів керівник Центру МСЕ.

Допоки поліцейські опитували учасників, а чоловік Тетяна Жабо Сергій пояснював, що двоповерхову віллу він збудував мало не власноруч, сама винуватиця скандалу залишила приміщення Центру.

Активісти кажуть, працювати Тетяні Жабо на посаді голови Центру МСЕ все одно не дадуть. І налаштовані приходити до її кабінету щодня, аби контролювати її діяльність, «не дозволити брати хабарі і заробляти на інвалідах».

Нагадаємо, багаторічну очільницю Центру МСЕ Тетяну Жабо звинувачували у хабарництві, однак доказів проти неї у справі забракло.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: