Громада вимагає у влади врятувати Кадетський корпус

1

Нещодавно на сайті Полтавської міської ради петиція щодо «Консервування Кадетського корпусу» зібрала потрібну кількість підписів.

DSC_1129

Міський голова Полтави розгляне дане звернення, ініціатором якого був Дмитро Макуха. З 250 потрібних голосів петиція зібрала 257.

В тексті петиції йдеться:

«Від імені Комітету порятунку будівлі колишнього Кадетського корпусу від себе особисто керуючись здоровим глуздом та повагою до історії міста та поколінь його жителів ВИМАГАЮ негайно розпочати процес консервації будівлі Корпусу (вулиця Жовтнева 42) 
Громада міста неодноразово зверталась до владних інституцій із зазначеним проханням та жодної реакції за понад 15 років не було. Силами патріотів міста було організовано кілька прибирань на території Корпусу запущено мистецький проект “Кадетаріум” привернуто увагу суспільства та центральних органів влади до проблеми руйнації Корпусу. Старші покоління полтавців навіть у часи післявоєнного голоду та розрухи зуміли відновити ансамбль Круглої площі наголошу найбільшої круглої площі Європи та Полтаву вцілому а ми маючи понад 20 років незалежності та миру у нашому місті своєю байдужістю довели цю величну будівлю до нинішнього стану. 
Дана петиція включає в себе вимоги негайно розпочати процес фактичної консервації будівлі й виділити на це кошти із міського бюджету доприбирати територію Корпусу поставити огорожу навколо будівлі та здати її під охорону розпочати процес підготовки проекту реконструкції Корпусу та визначення майбутньої форми його власності та призначення. Чим швидше будівлю буде законсервовано – тим менше коштів буде витрачено на її відновлення. 
Сподіваюсь на розуміння адекватність та патріотизм депутатів міської ради та міського голови особисто. Готовий допомогти міській владі у будь-яких її ініціативах направлених на відновлення будівлі Корпусу».

Катерина Шевелєва

15 липня 2018
14 липня 2018