Володимир Гройсман: “Завдання Уряду на сьогодні – публічний продаж активів”

0

Під час презентації проекту плану середньострокових пріоритетних дій до 2020 року Володимир Гройсман заявив що, приватизація дасть можливість оновити всі основні фонди, залучити в Україну новітні технології, створити нові робочі місця і розпочати серйозне пришвидшене економічне зростання. Про це повідомляє “Економічна правда”. 

Володимир Гройсман: "Завдання Уряду на сьогодні – публічний продаж активів"

Володимир Гройсман: “Завдання Уряду на сьогодні – публічний продаж активів”

За словами Гройсмана, завдання Уряду на сьогодні – публічний продаж активів.

 – Це дасть можливість залучити мільярди доларів в економіку країни і з цих мільярдів щорічно будуть сплачуватись податки в бюджети всіх рівнів, в тому числі і в Пенсійний фонд. Це дасть можливість оновити всі основні фонди, залучити в Україну новітні технології, створити нові робочі місця і розпочати серйозне пришвидшене економічне зростання, яке є дуже важливим”, – вважає прем’єр.

На його думку, приватизація дасть можливість оновити всі основні фонди, залучити в Україну новітні технології, створити нові робочі місця і розпочати серйозне пришвидшене економічне зростання.

 – Що відбувається від того, що сьогодні позажимали певні ділки державні підприємства в своїх руках: вони на цьому гріють руки, а економіка країни недоотримує ресурс. Недоотримує ресурс економіка країни, недоотримує ресурс пенсійна система, освіта, медицина, – зазначив Гройсман.

Серед 5-ти пріоритетних цілей Середньострокового  плану Уряду до 2020 року – Економічне зростання. У цьому напрямку Уряд концентрується над досягненням цілей: сильної і конкурентоздатної економіки, забезпечення сталого росту ВВП на рівні 4-5% в рік, відходу від сировинно орієнтованої економіки до створення доданої вартості всередині країни.

Кабінет Міністрів вживає заходів для створення сприятливого бізнес-клімату в країні та залучення інвестицій, підтримки експорту та національної промисловості, зазначив Глава Уряду. Так, вже було створено Офіс залучення та підтримки інвестицій, Національний комітет з промислового розвитку.

Говорячи про дерегуляцію, Володимир Гройсман зазначив, що Уряд відмінив 367 регуляцій минулого року та більше 100 – у 2017 році, що заважали розвитку бізнесу.

Євгеній Перепелиця

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018