Гройсман вважає, що рівень безробіття падає, а економіка виходить з тіні

Роман Грицун
13:02 | 07 лютого 2017
2

У Кабміні говорять, що підвищення мінімалки до 3200 грн позитивно впливає на соціально-економічний розвиток України. Зокрема прем’єр-міністр Володимир Гройсман розповідає, що у січні в країні було створено 28 тисяч нових підприємств, на 16% зменшилася чисельність безробітних та відбувається детінізація економіки.

Гройсман вважає, що рівень безробіття падає, а економіка виходить з тіні

Гройсман вважає, що рівень безробіття падає, а економіка виходить з тіні

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

– Ми вважаємо, що мінімальна заробітна плата – це правильний крок. Лютий і березень чітко покажуть, що у нас є збільшення кількості підприємців, збільшення мінімальної заробітної плати, середньої заробітної плати для українців, при тому, що ціни залишатимуться у межах сезонних коливань без будь-яких інших додаткових інфляційних процесів, – підкреслив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав забезпечити діалог із бізнесом та роз’яснення для того, щоб допомогти якомога швидше запровадити рішення про мінімальну заробітну плату.

Під час наради присвяченій виплаті мінімальної заробітної плати на рівні 3200 гривень Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров у свою чергу повідомив, що за даними ДФС, у січні нового року в Україні зареєструвалось майже 28 тис. нових підприємців.

– Протягом січня було закрито 156 тис. ФОП, з них лише 16,4 тис. – реально працюючих, 90% з тих, хто припинив свою підприємницьку діяльність у грудні-січні, перебували на загальній системі оподаткування. З них 98% не здійснювали ніякої господарської діяльності, – зауважив Роман Насіров.

Крім того, Роман Насіров зазначив, що у січні 2017 року було зібрано ПДФО на 40% більше, майже 2,9 млрд грн, ніж у січні минулому році, ЄСВ – на 700 млн грн більше. Порівняно до запланованих надходжень ЄСВ, це додаткові 1,8 млрд грн, або 20%.

Також протягом січня було працевлаштовано 45 тис. осіб. Таким чином, на 32%, або на 11 тис., порівняно з минулим роком зросла кількість людей, забезпечених роботою. При цьому чисельність оперативно працевлаштованих зросла з 14 до 26 тис. осіб, повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева.

На 16%, або на 80 тис. осіб, зменшилася чисельність безробітних, свідчать дані Державного центру зайнятості. Також на 15%, або 63 тис. осіб, зменшилася кількість тих, хто отримує допомогу по безробіттю.

– Те, що нам розповідають про масові звільнення, хочу доповісти: були попереджені про звільнення 29 тис. осіб у січні 2017 р. Для порівняння з січнем 2016 року кількість тих, кого попередили, на 26% менша. Ці цифри свідчать про те, що попри заяви про “зраду” і таке інше, факти говорять про інше: навпаки, ситуація на ринку праці поліпшується, – сказав Андрій Рева.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

У чужий монастир зі своїм… сміттям! Обговорюється проблема сміття в Україні:
http://pvisti.info/index.php/economy/3024-u-chuzhyi-monastyr-zi-svoim-smittiam

15:02 | 23 Березня 2017
axabnrg
Відповіcти
0

Шкода, що влада не бачить реалій!

14:06 | 07 Лютого 2017
Я
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: