Гравець «Ворскли» про матч з «Волинню»: «Ми будемо грати на перемогу, хочемо порадувати наших вболівальників»

0

Гравець полтавської «Ворскли» Ігор Пердута напередодні матчу чемпіонату України проти луцької «Волині» поспілкувався із прес-службою «зелено-білих». Він розповів про підготовку до гри та про стосунки з ультрас в такий непростий для команди час.

Ігор Пердута

Гравець полтавців Ігор Пердута

 – Ми будемо грати на перемогу, хочемо порадувати наших вболівальників. Адже ми давно не вигравали у Полтаві. Хочу скористатися можливістю та покликати всіх на стадіон. Дякуємо тим вболівальникам, які зараз із нами у такий скрутний момент. Вони з нами, нас підтримують, а ми будемо робити усе можливе, щоб вийти з важкої ситуації. Для нас зараз підтримка – головне, а ми будемо грати для вболівальників, для всієї Полтави, – сказав Пердута.

За словами гравця, особливими в цей час є стосунки футболістів з найактивнішими вболівальниками клубу – ультрас, які традиційно розташовуються на 22 секторі під час домашніх матчів. Як сказав Пердута, фани вірять у свою команду:

  – Це дуже добре, що зараз ультрас вірять в команду та тренера і підтримують нас. Вони і на виїзних іграх постійно з нами, і ми відчуваємо підтримку на стадіоні. Ми після ігор дякуємо хлопцям, а вони висловлюють підтримку, кажуть «хлопці, ми з вами, давайте тримайтеся». Після ігор, які нам часом відверто не вдаються, говорять, щоб ми старалися, адже так не можна грати. В принципі, у нас дуже теплі стосунки, ми постійно спілкуємося. Головне, що вони розуміють нас, а ми їх. Тому передаю ультрас привіт, чекаємо на стадіоні. Проти «Волині» зробимо все можливе, щоби порадувати вболівальників, – сказав Пердута.

Найближчої суботи команди Василя Сачка і Віталія Кварцяного зустрінуться у Полтаві в рамках 23-го туру Ліги Парі-Матч. Тим часом стали відомими імена суддів, яким Комітет арбітрів ФФУ довірив працювати на цій грі.

Головний арбітр: Ігор ПАСХАЛ (Херсон)

Асистенти: Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.)

4-й арбітр: Віталій Романов (Дніпро)

Спостерігач арбітражу: Ігор Іщенко (Київська обл.)

Гра «Ворскла» – «Волинь» відбудеться 1 квітня о 17:00. Квитки вже у продажу!

Коментувати

20 березня 2018