Графологічна експертиза. Підпис чиновника ФФУ під рішенням по матчу «Полтава» – «Шахтар» є підробкою

Телевізійна програма «Профутбол», яка виходить на каналі «2+2» звернулася до незалежної судово-експертної установи, аби перевірити справжність підпису голови комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Геннадія Прокоповича. Графологи винесли свій вердикт – підпис чиновника ФФУ – підробка.

Графологічна експертиза. Підпис чиновника ФФУ під рішенням по матчу «Полтава» - «Шахтар» є підробкою

Графологічна експертиза. Підпис чиновника ФФУ під рішенням по матчу «Полтава» – «Шахтар» є підробкою

– Підпис виглядає достатньо грубою підробкою. Переважно, якщо роблять підробку, то виконують її більш старанно. Не можу сказати, що тут готувались ретельно. Підпис виконаний не Прокоповичем, а іншою людиною, з наслідуванням, – заявила графолог Олена Кривошеїна, яку цитує Футбол 24.

Київська незалежна судово-експертна установа оцінила справжність підпису голови комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Геннадія Прокоповича під протоколом Комітету ФФУ, який постановив заборонити проведення матчу розіграшу 1/4 фіналу Кубка України Полтава – Шахтар на стадіоні Локомотив.

Матч 1/4 фіналу Кубка України Полтава – Шахтар не відбувся через незадовільний стан газону.

Раніше повідомлялося, що Полтава готова звернутися до міжнародного спортивного арбітражного суду Лозанни для вирішення ситуації з технічною поразкою в матчі з Шахтарем.

Нагадаємо, що Багатостраждальний матч 1/4 фіналу Кубка України Полтава – Шахтар так і не відбувся.

Як повідомляло видання «Чемпіон», таке рішення було прийнято на предматчевій нараді директором матчу Дегтярем Олександром, повідомляє офіційний сайт полтавського клубу.

Нагадаємо, 4 квітня, Комітет ФФУ прийняв рішення заборонити ФК Полтава приймати Шахтар у рамках чвертьфіналу Кубку України на стадіоні Локомотив. Комітет визнав газон поля Локомотив непридатним для проведення матчу.

Полтава була зобов`язана провести матч з Шахтаром на стадіоні Ворскла імені Бутовського, або на будь-якому іншому стадіоні, який відповідає вимогам Регламенту змагань УПЛ.

Пізніше президент Полтави Леонід Соболєв заявив, що його клуб не буде виконувати рішення ФФУ і буде грати лише на стадіоні Локомотив.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: