Грабіжникам одного з ювелірних магазинів Полтави загрожує чималий термін ув’язнення

2

Полтавський апеляційний суд не став вносити змін до вироку Октябрського районного суду і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на термін 8 років, інформує прес-служба Прокуратури Полтавської області.

sud.jpg_resized

У листопаді 2014 року троє молодиків скоїли пограбування ювелірного магазину. Вони добре спланували і попередньо узгодили всі деталі злочину. Тоді їх піймали і винесли вирок – позбавлення волі на термін 8 років. Правопорушники звернулися до апеляційного суду, але вирок залишили без змін.

Зайшовши в приміщення та погрожуючи продавчині пневматичним пістолетом, який остання сприйняла за вогнепальну зброю, вони заволоділи 45 каблучками, 50 підвісками, 10 ланцюжками та іншими прикрасами на загальну суму понад 185 тис. грн. У подальшому, залишивши собі деякі з них (ланцюжок, шпильку та підвіску), нападники реалізували награбоване, а отримані кошти розділили між собою, – розповів прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури області Артем Пархоменко.

Двох злочинців судили за ч. 4 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаний із проникненням у приміщення, спрямований на заволодіння майном у великому розмірі, та вчинений групою осіб), а третього – за ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 187 КК України, тобто за співучасть у вчиненні цього нападу. Кожен із них проведе за ґратами по 8 років.

Юлія Злепко

22 липня 2018
21 липня 2018