Google Maps відображатиме рівень завантаженості міського транспорту

Компанія Google оголосила про запуск нової функції сервісу  Google Maps — система дозволяє прогнозувати ступінь завантаженості транспортного засобу, зокрема автобуса, поїзда чи метро. Відповідний прогноз ґрунтується на інформації, отриманій під час минулих поїздок користувачів.

Google Maps відображатиме рівень завантаженості міського транспорту

Для цього пошуковий гігант протягом кількох місяців просив користувачів надати більше інформації про рівень завантаженості маршрутів.

Щоразу після завершення поїздки їм пропонувалося вибрати з чотирьох варіантів: багато вільних місць, мало вільних місць, тільки стоячі місця і стоячі місця в більш тісному просторі. Тепер у компанії достатньо даних, щоб почати пропонувати прогнозування завантаженості транспортних засобів для користувачів, які планують свої щоденні маршрути. Нова функція вже працює в додатку у 200 містах по всьому світу.

Окрім цього, компанія додала функцію відображення затримки руху автобусів у режимі реального часу. Щоправда, ця функція діє у містах, де пасажири не мають можливості отримати цю інформацію безпосередньо від місцевих транспортних компаній. Вищезгадані функції також допоможуть обрахувати приблизний пасажиропотік у містах.

Зазначимо, цього тижня заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко підписав угоду з ПП «Укр-Спец-Софт», яка буде впроваджувати у Полтаві електронний квиток для обліку пасажиропотоку.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Тк це діятиме незалежно від міста,чи тільки для величезних міст.

2019-06-29
Танюшка
Відповіcти
0

Клас,а вже можна закачувать?

2019-06-29
Тіна
Відповіcти
0

Та скоро всі знатимем куди сідать і як об’їжджать))) Оце система.

2019-06-29
Дора
Відповіcти
0

Інтернет можливості такі широкі, скор все буде набагато простіше, навчитися б усим правильно користуватися
.

2019-06-29
Іванка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: