Голови фракцій запропонували Шамоті написати заяву на звільнення

Сьогодні у Полтавській міськраді відбулися засідання містобудівної комісії та виконкому. Головним питанням було вирішення транспортної проблеми в місті. Зазначимо, перемовини між депутатами та перевізниками тривали 5 днів, впродовж яких Полтава переживала транспортний колапс.

Голови фракцій запропонували Шамоті написати заяву на звільнення

Сьогодні ж представники фракції СДП таки погодились на співпрацю, за умови підписання меморандуму з перевізниками. Перший варіант тексту не задовольняв іншу сторону, тож документ переробили в ході перемовин. Вже після підписання голова фракції БПП Андрій Матковський звернувся до секретаря міськради Олександра Шамоти з пропозицією написати заяву на звільнення за власним бажанням. Причиною цих заяв стала позиція останнього, яка, за словами депутатів, і призвела до транспортного колапсу.

— Безпосередньо наша фракція не має відношення до сфери організації перевезень та комунального стану, але ми не можемо бути осторонь тих процесів, які відбуваються у місті. Вже п’ятий день у Полтаві люди не можуть дістатись на роботу, до дитсадків, шкіл. На мою думку, це соромно. Як людина, що певний час працювала у владі, я можу сказати, що завдання влади — не допускати таких випадків. Я хочу сказати, що ми підписуємо цей меморандум. Я його навіть не читав, бо довіряю колегам. Чому? Тому що зараз ми йдемо на поводу у СДП, і її представника — секретаря міськради Шамоти. Ми стали заручниками ситуації, коли не вистачає одного голосу. Ми сьогодні зробили все, хіба що не танцювали, аби  у Полтаві відновив роботу громадський транспорт, — повідомив Матковський.

Також він зазначив, що впродовж цих п’яти днів розмови йшли про 3 та 5 грн, тоді як через політичні заяви вже обговорюються 4 та 6 грн. Бажання ж секретаря міськради зробити транспорт цілковито комунальним очільник фракції БПП вважає популістичним, адже на це треба витратити майже третину цьогорічного бюджету Полтави.

Наостанок Андрій Матковський запропонував Олександру Шамоті скласти полноваження секретаря міськради через ситуацію, що склалася з громадським транспортом.

Останній прокоментував пропозицію коротко.

— Сьогодні ми зможемо вирішити транспортне питання. Ваша пропозиція буде розглянута обов’язково, — відповів Шамота.

Через півгодини після засідання комісії відбулось засідання виконкому, на якому аналогічну пропозицію висловив Олег Бєлоножко. Він назвав в. о. міського голови «недолугим господарником» та керівником, який не здатен домовлятись. Поклавши, як і Матковський, персональну відполвідальність за транспортний колапс саме на Олександра Шамоту.

Олег Бєлоножко також зазначив, що представники «Батьківщини» були проти підняття тарифів.

— В мене до вас тільки одне запитання: де ви були всі ті комісії? — відповів Шамота.

На звинувачення від Шамоти Олег Бєлоножко відповів, що був у відрядженні. Чи виноситимуть голови фракцій питання зняття Шамоти завтра на сесію, стане відомо вже під час самого засідання.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Завтра буде ще гарячіше)

2019-05-15
Дмитро
Відповіcти
0

А так хотілос б побачити танець Матковського)

2019-05-15
Валя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: