Головам обласних та районних адміністрацій збільшили оклади

0

Кабінет міністрів України збільшив оклади головам обласних та районних адміністрацій.

уряд

Уряд України збільшив оклади головам обласних та районних державних адміністрацій, у тому числі КМДА. Відповідна постанова №931 від 1 грудня 2017 року опублікована на сайті Уряду, передає УНН.

Відповідно до документу, посадовий оклад главам облдержадміністрацій встановили на рівні 11,4 тис. грн (було 11 тис. грн), першим заступникам – 10,2 тис. грн та заступникам – 9,2 тис. грн.

Посадовий оклад главам районних держадміністрацій встановили на рівні 9,5 тис. грн (було 9115 грн), їх першим заступникам – 8,4 тис. грн, а заступникам – 7,4 тис. грн.

Варто зазначити, що ці позиції виключили з переліку оплати праці посад держслужби і внесли в перелік умов оплати праці посадових осіб, керівників і керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія закону «Про державну службу».

Згідно з повідомленням, що додається до постанови, рішення прийнято на виконання закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби» від 9 листопада 2017 року, яким дані посади були виключені з переліку посад держслужби.

21 липня 2018
20 липня 2018