Голова Полтавської облради закликає молодь голосувати

3

13 жовтня о 14:00 у приміщенні Полтавської ОДА відбулася прес-конференція голови Полтавської обласної ради Петра Ворони, на якій він висловив свою думку про майбутні вибори міського голови Полтави.

jWBA6s3RqZU

– Голосувати за жодного кандидата 15 листопада я не буду. Перш за все тільки через те, що я живу у Щербанях. Під час цієї виборчої кампанії в Полтаві я не закликав голосувати за когось на посаду мера і не буду цього робити зараз. Тому що я не хочу навязувати свою думку полтавцям. Вони повинні вибрати самі, – розповів Петро Ворона.

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона висунув три критерії, на які треба орієнтуватися кожному громадянину: порядність, патріотизм та професіоналізм.

– Більш брудної виборчої кампанії ніж у Полтаві за всю свою політичну історію, яка тягнеться з 1991 року, я не спостерігав. Газети, бігборди, телебачення, інтернет, найняті блогери, псевдо-громадські активісти – це повний арсенал, – висловив свою думку Петро Ворона.

Петро Ворона закликає полтавців, а особливо молодь, прийти на вибори та виконати свій громадянський обов’язок – свідомо проголосувати, аби цей вибір не зробили люди іншого віку та інших переконань. Також, він радить поцікавитися минулим кожного з кандидатів.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018