Голова ОДА зустрів представників GIZ

Анна Єгорова
13:09 | 13 вересня 2016
0

13 вересня Полтавська ОДА приймала делегацію представників Проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується німецькою федеральною установою з міжнародного співробітництва GIZ.

2-logos

В обговоренні взяли участь: міжнародний експерт із питань міжмуніципального співробітництва Штефан Дрегер, заступник керівника проекту Тарас Журавель, голова ОДА Валерій Головко, його заступник Андрій Пісоцький, а також директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.

Розмова йшла про реалізацію двох проектів: створення сучасних добровільних пожежних частин у двох об’єднаних територіальних громадах – Білоцерківській і Шишацькій.

– За дві наступні доби експерти відвідають вказані місцини, щоб ознайомитися з нинішнім станом справ і розробити концепції добровільних пожежних частин сучасного зразка, – повідомила прес-служба ОДА.

Голова підтвердив активну та безпосередню участь ДСНС у проекті, особливо після підписання Меморандуму про співпрацю з ОДА:

– Рятувальники будуть ділитися своїм досвідом, методологією, у тому числі готові передати частину майна. Микола Чечьоткін [голова ДСНС] пообіцяв, що приїде на Полтавщину на відкриття першої такої частини та презентує їй сучасну пожежну машину. Німецький бік також готовий допомагати не лише інформаційно, а й фінансово.

За німецьким досвідом, добровільні частини в об’єднаних громадах є певним хобі, яким її члени займаються у вільний час. У Німеччині такі частини підтримує не держава, а місцеве самоврядування, при чому не на пряму: через соціальний пакет і пільги заохочують мешканців ставати рятувальниками. Виїзд до громад Полтавщини допоможе підібрати модель, яка підійде українському законодавству.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: