Голова облради пояснив, навіщо облрада придбала подарункові годинники і кому їх вручатимуть

За словами Олександра Біленького, принципово обирали фірму-виробника, яка не має стосунку до Росії. Особливі вимоги ставили до якості, адже подарунковий годинник, вручений заслуженій людині, повинен працювати надійно.

О.Біленький

О.Біленький

Нещодавно завершено допорогову закупівлю щодо придбання наручних годинників з надписом «Від голови Полтавської обласної ради». Всього закуплено 24 годинники на суму 99800 грн. Середня вартість одного годинника – понад 4000 гривень.

– Подарунки у вигляді годинників існували, як мінімум, при 4-х останніх каденціях. Будь-який орган влади чи місцевого самоврядування, трудові колективи, депутати мають право звернутися з поданням до голови облради з клопотанням про нагородження особи Почесною грамотою обласної ради. Додатком до цієї грамоти є цінний подарунок у вигляді годинника. І, звісно, про розподіл годинників лише між працівниками апарту облради не йдеться, – підкреслив Олександр Біленький.

Голова обласної ради ухвалює рішення про нагородження лише після низки погоджень.

– В Україні лише декілька виробників виготовляють дану продукцію, один з них має російське походження. Рішення приймалось тільки після того, як виробниками були надано зразки продукції. Принагідно інформую, що це вже друга закупівля годинників. Перша відбулася півроку тому, – сказав голова облради.

За його словами, якості годинників дійсно приділили особливу увагу. Тому що купівля за принципом «що дешевше» у цьому випадку могла б призвести до того, що пізніше облраду звинуватили б, мовляв, закуповують неякісні годинники за бюджетний кошт і дарують заслуженим людям. Такої ситуації, каже Біленький, точно хотілося б уникнути.

Нагадаємо, раніше «Трибуна» повідомляла, що облрада проводить допорогову закупівлю 16 чоловічих та 8 жіночих годинників марки “HAAS&CIE”, виробництва Швейцарії, з гравіюванням на циферблаті: “ВІД ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ” в подарунковому футлярі.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Сволота! Якщо годинники “від голови” нехай сам заплатить з своєї кишені. І хто ще вірить цій владі яка прийшла після майдану, люди помирали за краще життя, за принципові зміни, а все залишилось так як і було

2017-08-25
Сергій
Відповіcти
0

Так и ОДА дарили часы когда-то

2017-08-25
Борис
Відповіcти
0

Так а чого тоді напис там від голови обл ради? Це ж бюджетні кошти. Написали б краще: “Виріб було зроблено завдяки вчасно сплаченим податкам відповідальних громадян”.

2017-08-25
Станіслав
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: