Голова облради показав відеозвіт про свою роботу

Обласним депутатам «кіно» не сподобалося, однак звіт голови облради вони таки прийняли.

Голова обласної ради Олександр Біленький розказав про рік своєї роботи за допомогою відеозвіту. Розказав про впровадження електронного документообігу, створення відкритого реєстру безкоштовних ліків, похвалився тим, що Полтавщина першою відкрила офіційне представництво області у столиці. За словами голови облради, 70% звенень громадян було виконано. І відзначив як особливе досягнення, що 5% ренти від використання надр тепер отримуватимуть місцеві бюджети, на території якиї ведеться видобуток.

– Я хвилююся, адже це перший мій звіт на цій посаді. У нас був непростий рік, рік з багатьма викликами, а досвіду, можливо, не завжди вистачало, – сказав Біленький.

Відеозвіт О.Біленького

Відеозвіт О.Біленького

Однак більшості обласних депутатів «кіно» не сподобалося. Біленькому поставили у вину, що під час його створення не порадився з представниками усіх фракцій облради. Мовляв, звіт мав репрезентувати роботу усього депутатського корпусу, а натомість став особистою презентацією. Обговорення звіту швидко перетворилося у взаємні закиди: депутати незадоволені проведенням конкурсу на посаду голови «Полтававодоканалу».

– Конкурсні комісії на призначення директорів обласних комунальних підприємств перетворилися на «договорняки». Попередня влада убереглася від засилля донецько-луганських кадрів, а ви сьогодні затягуєте їх на всі посади, – сказав депутат Петро Ворона під час обговорення.

Депутати також обурені тим, що конкурс на очільника «Полтавафарм» відбувається непрозоро, і вважають, що помітно збільшена кількість працівників апарату облради зовсім не допомагає депутатам у їхнй роботі. Вистачало й інших дражливих моментів.

Тим не менше, депутати проголосували за те, аби прийняти відеозвіт голови облради.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: