Гол «полтавського ван Бастена» підкорив футбольних ведучих Олега Венглинського та Фоззі

0

М’яч, забитий футболістом аматорської команди «Левада» Андрієм Коваленком став найкращим голом тижня у рубриці «Гол чемпіона», яку ведуть Олег Венглинський та соліст гурту «ТНМК» Фоззі в рамках програми «Профутбол» на каналі «2+2».

Фоззі

Фоззі – ведучий рубрики “Гол чемпіона”

Цей шедевральний гол полтавець Андрій Коваленко  забив під час гри  четвертого туру чемпіонату міста Полтави «Інваспорт» «Левада». Сталося це ще 19 червня 2016 року.

Ведучі програми Фоззі та колишній нападник «Дніпра» Олег Венглінський прирівняли цей гол до шедеврів відомого нідерландського гравця Марко ван Бастена.

Кутовий в кращих традиція Марко ван Бастена, Робетро Карлоса. Полтавець Андрій Коваленко ударом через себе забиває м’яч у ближній кут воріт. Я впізнаю тут почерк Марко Ван Бастена,  – сказав Венглінський.

Фоззі ж додав, що полтавець дуже грамотно зіграв під час кутового з тактичної точки зору:

А я би звернув увагу, як фахово висмикнув захисника, показавши, що йде на ближню стійку, а сам лишився. А можливо то й був Марко ван Бастен, тільки він у зупинився у Полтаві, можу у нього теща з Полтави, – жартував Фоззі.

Гол чемпіона – новий конкурс для гравців аматорських ліг.

Профутбол започатковує нову рубрику – Гол чемпіона. Кожен, хто грає у футбол на аматорському рівні , може похизуватися своїм голом на всю Україну. Фоззі та Олег Венглінський запрошують долучатися до конкурсу й надсилати відео своїх шедевральних голів.

Гол полтавця Андрія Коваленка набрав більше трьох тисяч переглядів у соцмережі facebook, і поки що – скромні 56 оглядів на youtube.

Олександр Сидоренко, відомий як Фоззі-бой, Fozzy-boy чи просто Фоззі  — український співак у стилі хіп-хоп, вокаліст гурту Танок на Майдані Конго. Журналіст і письменник.

Олег Миколайович Венглинський — український футболіст, форвард. У 1997—2002 роках виступав в київському «Динамо» (25 ігор, 9 м’ячів), в 2002—2005 роках — у дніпропетровському «Дніпрі» (56 ігор, 31 м’яч). В середині 2005 року перейшов до грецького клубу АЕК.

Олег Венглинський

На рахунку Венглинського 10 матчів у складі національної збірної України (один забитий м’яч).

У 2003 році його було визнано найкращим футболістом України.

З липня 2006 до кінця 2008 року виступав в одеському «Чорноморці».

Коментувати

19 березня 2018