GIZ: Ми готові допомагати Полтаві, якщо цього захоче влада

Катерина Шевелєва
12:01 | 29 січня 2016
0

У Полтаві відбулась зустріч представників німецького товариства Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) з керуючим справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Юрієм Левченком. На зібранні обговорили програму реалізації проекту «Інтеграційний розвиток міст в Україні».

DSC_1086-min

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» спрямований на підготовку українських міст до децентралізації та місцевого самоврядування шляхом їх підтримки в застосуванні підходів інтегрованого розвитку міст у відповідності з європейськими принципами і цінностями, викладених у Європейській хартії сталого розвитку міст.

Директор проекту Матіас Брандт зазначив, що план інтегрованого розвитку Полтави можна буде отримати вже за три роки. Щодо пілотного проекту показового характеру, то його представлять через 4-5 тижнів.

– За підтримки місцевої команди ми плануємо досягти успіху і через три роки мати довершений план інтегрованого розвитку Полтави, – розповів Матіас Брандт. – Для початку ми реалізуємо у місті показовий пілотний проект. У Полтаві буде створено офіс, у якому працюватимуть наші експерти.

Проект складається в основному з покращення потужностей та обміну знаннями і, таким чином, безпосередньо орієнтований на сталий розвиток міста. Як зазначив Матіас Брандт, сталість проекту посилюється за рахунок інтеграції місцевих експертів в консультаційні команди, включення до процесу місцевих зацікавлених сторін разом з представниками міських рад шляхом організації платформ обміну, а також за рахунок обміну досвіду між містами.

Буде створено спеціальну робочу групу, яку очолить Юрій Левченко. Вона діятиме як координаційний комітет і буде вносити пропозиції щодо стратегічних питань та рекомендації щодо діяльності.

Катерина Шевелєва
 

о

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: