Генштаб України інформує полтавців про четверту хвилю демобілізації

0

Начальник Генерального штабу України Віктор Муженко сповістив, про розпочаток четвертої хвилі демобілізації військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО.

– Що стосуэться мобілізації чи демобілізації, це буде залежати від тих умов, які будуть складатися після 31 грудня– тоді вже можна буде вести мову про конкретні терміни мобілізації і демобілізації, – зазначив Муженко.

Саме 31 грудня закінчується термін виконання Мінської угоди. Зі слів начальника Генштабу, якщо ситуація на фронті стане більш менш спокійною, то військові, яких було мобілізовано в рамках 4 хвилі, потраплять додому вже цієї весни.

– Якщо це буде проходити в плановому порядку, то демобілізацію ми десь плануэмо приблизно на березень-квітень наступного року, – заявив Муженко.

Також начальник Генштабу повідомив, що остаточне рішення про початок чергової хвилі мобілізації наразі не прийняте, хоча відповідні підготовчі заходи проводяться.

Це вже буде сьома хвиля. Попередня мобілізація у полтавській області відверто провалилася. Про це заявив голова ОДА Валерій Головко. Це спричинено низкою дій військовозобов’язаних громадян, які ухиляються від служби. Виїзд в інші області та закордон, ухилення від отримання повісток представниками органів місцевої влади, обман родин військовозобов’язаних щодо місця їх перебування – це основні причини незадовільного виконання плану мобілізації у Полтаві.

Антон Мигаль

21 липня 2018
20 липня 2018