Генпрокуратура та СБУ «завітали» на офіс до скандального полтавського нардепа

Народний депутат України Ігор Мосійчук заявив, що співробітники Генеральної прокуратури та СБУ помилково прийшли з обшуками до його приймальні у Василькові, що під Києвом.

Крім того, політик повідомив, що силовики наполягають на проведенні обшуку вдома у його помічника і адвоката Андрія Мамалиги.

Генпрокуратура та СБУ «завітали» на офіс до скандального полтавського нардепа

Генпрокуратура та СБУ «завітали» на офіс до скандального полтавського нардепа

Про це повідомляє канал «112», з посиланням на Facebook-сторінку Ігоря Мосійчука.

– Співробітники Генпрокуратури і СБУ сьогодні вранці прийшли з обшуками до приймальні народного депутата від РПЛ Ігоря Мосійчука у Василькові Київської області, однак, переконавшись, що вона дійсно є громадською приймальнею, вибачившись, покинули її. Про це сам Мосійчук повідомив на своїй сторінці в Facebook, – сказано у повідомленні.

У Генпрокуратурі також прокоментували ситуацію із проведенням обшуків у приймальні народного депутата Ігоря Мосійчука

– Обшуки, які зараз проводяться Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України, не мають жодного відношення до ПОЛІТИЧНОЇ діяльності народного депутата І. Мосійчука», – своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, передає «Еспресо ТV».

За словами Сарган, усі деталі щодо обшуків у депутата будуть оприлюднені пізніше.

Нагадаємо, що Ігор Мосійчук є українським журналістом, діячем організованого соціал-націоналістичного руху, головний редактор газети «Вечірній Васильків», фігурант справи «васильківських терористів».

З 2014 р. — депутат Київради, голова постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

З 27 листопада 2014 р. — народний депутат України від Радикальної партії, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Влітку 2014 був заступником командира батальйону по зв’язках з громадськістю «Азов». Звідки був звільнений зі скандалом.

17 вересня 2015 року Генеральний прокурор України Віктор Шокін у залі Верховної Ради звинуватив Мосійчука у корупції, навівши відеоматеріали. Депутати проголосували за зняття з Мосійчука депутатської недоторканності. 17 листопада Вищий адміністративний суд України визнав незаконною постанову Верховної Ради про зняття депутатської недоторканності та арешт народного депутата Ігоря Мосійчука.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: