Гендиректор «Шахтаря» сповідається, що гра з ФК «Полтава» відбудеться на іншій арені

Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін висловив сподівання, що кубкова гра його команди проти футбольного клубу «Полтава» відбудеться не на стадіоні «Локомотив». Поле цієї спортивної арени як писали деякі ЗМІ, знаходиться в незадовільному стані й більше нагадує «огород».

Палкін

Очільник гірників вважає, що керівництву полтавської команди має бути соромно проводити гру на такому полі.

– Повинно бути соромно проводити матчі на таких полях – і клубам, і футбольним органам, які дозволяють це робити. Ми нікого не рятуємо, а топимо наш турнір. Якщо будемо грати на таких полях, то це неповага до самого турніру і вболівальникам, тому що матч будуть показувати по телевізору. Стан поля просто жахливий, – сказав Сергій Палкін в інтерв’ю телеканалу Футбол 1.

Як зауважив керівник «Шахтаря», директор матчу і комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань рекомендують не проводити матч на цьому полі, а радять перенести поєдинок на стадіон «Ворскла».

Стадіон Локоматив

Отак стадіон «Локомотив» виглядає сьогодні

Він висловив сподівання, що до цих рекомендацій прислухаються ті люди, які повинні приймати рішення.

– Всі розуміють, що проводити матч на тому полі неможливо, крім самого ФК»Полтава», який наполягає, щоб матч відбувся саме на цьому стадіоні. Але є ж якісь правила, вимоги і зобов’язання, які потрібно виконувати. Якщо ви дійшли до такого рівня, то надайте нормальний газон», – заявив Палкін.

Нагадаємо, що чвертьфінальний поєдинок Кубка України «Полтава» – «Шахтар» повинен відбутися 5 квітня на домашньому стадіоні полтавчан – «Локомотиві».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: