Газетна арка: погляд зсередини

Проти ночі 5 квітня після знесення металевої брами в арці «Газетний ряд» (вул. Соборності, 27) та після завершення слідчих дій правоохоронці впустили журналістів усередину. Коментуємо знахідки.

Газетна арка: погляд зсередини

Газетна арка: погляд зсередини

Поліція вилучила речові докази – автономну водомийку високого тиску, з якої, за попередніми даними, розприскували воду, розбавлену хімічними реагентами та бензином.

zBIT617qPhk

Усередині представники ФОП Степаненко за допомогою фанери побудували додаткові приміщення під санвузол і вставновили лічильник на воду.

L_9YPvSh5sM

Нам вдалося зафіксувати систему відеоспостереження, яка знаходилася на стіні в арці. Поліція вилучила її, як речовий доказ.

nJyqeipMEA0

За попередньою інформацією, поліція вилучила бульбулятор. Також нам вдалося знайти пляшки з алкогольними напоями, голки та упаковки від шприців.

141jlSPWowU

Серед інших речей, які знаходилися в арці, – постільна білизна, розкладушка, особисті речі будівельників.
1PsUqtdYCQU
Серед інших речей – генератор електроенергії. Ще – бочка, імовірно з хімічної рідиною, з якої люди, що знаходилися в арці, обливали активістів крізь спеціальні отвори в «бункері».
9g2xJ4ZdrgI
CYHxeEgrZHM
Наразі, після чотирьох годин протистояння, на місці подій лишаються близько 30-ти правоохоронців і 70-ти полтавців. Нагадаємо, після низки сутичок між найманими охорнцями й активістами сімох людей швидка доставила до лікарні. У п’ятьох із них – колото-різані рани черевної порожнини. Один – у надважкому стані.
IMG_2634
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: