Футболістів запрошують позмагатися за кубок Віктора Пожечевського

0

Із 7 по 15 лютого у Полтаві 6 футбольних команд битимуться за вже традиційний трофей – кубок Віктора Пожечевського.

Футбольний клуб «Полтава» агітує реєструватися та подавати заявки для участі у престижному турнірі міжсезоння.

Футболістів запрошують позмагатися за кубок Віктора Пожечевського

Футболістів запрошують позмагатися за кубок Віктора Пожечевського

Це буде вже третій за рахунком, зимовий Кубок імені заслуженого тренера України Віктора Пожечевського. Ігри пройдуть на штучному полі тренувальної бази ФК «Полтава» в селі Копили.

Заплановано проведення п’яти ігрових турів.

1 тур: 7 лютого 2017 року

2 тур: 9 лютого 2017 року

3 тур: 11, лютого 2017 року

4 тур: 13, лютого 2017 року

5 тур: 15 лютого 2017 року

З питань заявки на участь в турнірі, а також проживання на базі ФК «Полтава» потрібно звертатися за телефоном 066-560-27-68 або по e-mail: poltava@pfl.com.ua, fcpoltava2008@rambler.ru, fcpp1988@yandex.ru.

Кубок

Кубок Пожечевського та інші нагороди турніру

У 2016 році року у розіграші трофею, який традиційно провели на штучному полі заміської бази ФК “Полтава” у Копилах, брали участь 5 клубів («Мир» з Горностаївки (Херсонська обл.), полтавська «Решетилівка», охтирський «Нафтовик», «Суми», ФК “Полтава”, решетилівське “Динамо”), а також така собі “збірна вільних агентів Полтави”.

У фінальній грі, де й визначилися переможці турніру, зустрілися гравці ФК «Полтава». та футболісти першолігової команди «Суми». Перемогу здобули «чорно-зелені городяни», і кубок залишився у Полтаві, а не поїхав до Сум.

Кубок Полтава

Фото з минулорічних змагань

Віктор Олександрович Пожечевський — заслужений тренер України, колишній тренер полтавської «Ворскли», ашгабатського «Копетдага» та збірної Туркменістану, начальник управління з питань сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Футбольну майстерність сім років здобував у групі підготовки «Колоса» під керівництвом відомого тренера Івана Івановича Горпинка. Виступав за команду 20-го заводу. Згодом захищав кольори команди «Луч» заводу ГРЛ. За цей час заочно закінчив Київський інститут фізичної культури і спорту за спеціальністю «тренер-викладач». Потім була служба в Збройних силах, яку проходив у Казахстані. Повернувшись додому, їздив із полтавською командою «Сільбуд» на навчально-тренувальні збори. Втім, у професійному футболі не грав — надзвичайно сильною була конкуренція.

Тренерська кар’єра Пожечевського розпочиналася у дитячій групі підготовки, у дитячо-юнацькій спортивній школі, у фізкультурно-спортивному товаристві «Колос». Потім запросили у команду майстрів класу «А» — «Колос». Був адміністратором, начальником команди. А коли «Колос» вибув із другої ліги, допомагав Анатолію Штриголю тренувати команду «Кооператор», створену при кооперативному інституті. Незабаром було створено «Ворсклу», яку очолив уже сам. Через два роки вдалося повернутися до другої ліги, потім – до першої, а ще через кілька років – до вищої, за що отримав звання заслуженого тренера. Відразу ж ворскляни зуміли здобути бронзові медалі вищої ліги та здобули путівку до Кубка УЄФА, чого поки не вдавалося іншим тренерам українського чемпіонату.

Довгий час був почесним президентом ФК “Полтава” (допоки наприкінці 2015-го президент клубу Леонід Соболєв не повідомив про розпуск, згодом передумав).

Цікаво, що на відбіркових матчах року що минає, Віктор Пожечевський, на честь кого і створили турнір, не був пристуній.

12 декабря 2018
11 декабря 2018