Футболіст “Ворскли” Сергій Мякушко: “Перемога – заслуга всієї команди”

0

Гравець середньої лінії  футбольного клубу “Ворскла” Сергій Мякушко, який відзначився двома ассистами в грі з луцькою “Волинню”, в хорошому настрої розповів про першу перемогу “Ворскли” в сезоні.

Сергій Мякушко

– Перемога – це заслуга всієї команди. Працювала вся команда. Всі молодці – тренери, масажисти, лікарі. Ми всі одна команда і в і рухаємося в одному напряму, – зазначив Мякушко.

Сергій мав нагоду забивати сам, але віддав пас своєму колезі. За словами Мякушка, його партнер був у кращій позиції, тому він віддав пас саме йому.

Також свої коментарі про гру дав кіпер “Волині” Артем Кичак:

– Потрібно грати компактно і суворо в оборноні, створювати гольові моменти. У нас мало таких моментів, тому треба реалізовувати те, що є. Треба виконувати тренерську установку. У штабу не виходить достукатися до всіх гравців, – підсумував Кичак.

Нагадаємо, що 1 квітня футболісти полтавської “Ворскли” нарешті здобули перемогу. Після серії невдалих ігор з “Шахтарем”, “Зорею”, “Олімпіком” та “Зіркою”, “зелено-білі” змогли перемогти луцьку “Волинь”.

На 34 хвилині “Ворскла” організувала контратаку, Шарпар отримав пас від Мякушка у вигідній позиції, обіграв воротаря і відправив м’яча у порожні ворота. 1:0.

На 63 хвилині  “Ворскла” подвоїла перевагу на табло. Швидка атака полтавців, Хльобас отримав пас від Мякушка і переправив м’яча у ворота. Рахунок став 2:0.

У свою чергу Коуч луцької «Волині» Віталій Кварцяний незадоволений діями арбітра у матчі з полтавською «Ворсклою». На його думку суддя Ігор Пасхал зарахував два голи, які були забиті з порушенням правил.