Футболіст Олександр Матвєєв залишив розташування «Ворскли»

Роман Грицун
08:02 | 22 лютого 2017
0

Захисник Олександр Матвеєв, який два тижні працював разом із «біло-зеленими», Залишив розташування «Ворскли».

Футболіст Олександр Матвєєв залишив розташування «Ворскли»

Футболіст Олександр Матвєєв залишив розташування «Ворскли»

Про це після повернення із тренувального збору Туреччині повідомила прес-служба «Ворскли».

– Олександр Матвеєв, який два тижні працював разом із «біло-зеленими», Залишив розташування «Ворскли». Новачки – Сарнавський, Кунєв, Шарпар та Мякушко, справили хороше враження на тренерський штаб Василя Сачка. До сьомого поту, отримавши безцінний досвід, працювали й дублери, які пройшли повноцінний етап заключних зборів із головною командою. Це воротар Дмитро Різник, якому ледь виповнилось 18 років, а також Олег Остапенко, Тарас Саків, Микола Квасний, Богдан Мельник, Іван Тищенко та Дмитро Шаповал, – пише прес-служба «Ворскли».

Як повідомляють медійники клубу, чартерним авіарейсом Анталія – Київ делегація полтавської «Ворскли» о пів на першу ночі повернулася до України. Ще близько сорока хвилин пішло на те, аби забрати великогабаритний вантаж (спеціальне спортивне спорядження, різного роду інвентар, медичне обладнання тощо), і після цього клубний автобус доставив ворсклян до Полтави. Тренери виділили хлопцям два заслужених вихідних, а вже 22-го лютого по обіді всі зберуться у рідному місті, аби поновити тренувальний процес.

Як пише прес-служба, заключний спаринг команди Василя Сачка з претендентом на чемпіонський титул в чемпіонаті Словенії, столичною «Олімпією», вийшов напрочуд динамічним і цікавим за малюнком. Полтавці в першому таймі мали більше моментів біля володінь суперника, діяли значно гостріше, виконавши кілька небезпечних «стандартів». У другому таймі гра вирівнялась, сприятливі епізоди почергово марнували то полтавці, то футболісти з Любляни. І, в принципі, долю зустрічі міг вирішити один забитий м’яч, та жодній з команд відзначитися цього вечора не вдалося.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: