Футбол крізь вітер, дощ і град

Юлія Логвиненко
19:04 | 02 квітня 2016
0

В обід суботи місцева “Ворскла” приймала вдома дніпродзержинську “Сталь”. 20-й тур Ліги Парі-Матч команди зіграли за нестабільної погоди. Поле було не в найкращому стані, та й сильний вітер заважав гравцям чітко діяти. Зрештою, матч скінчився нічиєю – 0:0.

IMG_1881Перевага полтавців на полі постійно зростала, але великого бажання виявилося не достатньо хоча б для одного забитого голу. Позитивним було те, що “Ворскла” грала вдома, де команда показує традиційно хороші результати. Інше – чи не вперше в цьому сезоні “біло-зеленим” вдалося залишити свої ворота недоторканими. Мабуть, через те, що “Сталь” мала лишень кілька більш-менш гострих моментів у воріт Непогодова.

Після перерви полтавці традиційно додали: побільшало штрафних та кутових. Найвищий з “ворсклян” (крім голкіпера Непогодова) Олексій Дитятьєв щоразу вигравав “повітря”, проте навіть йому не пощастило відкрити рахунок.

IMG_1695

Слід зазначити, за 90 хвилин матчу полтавці та й гравці на стадіоні пережили чи не всі пори року: йшов рясний дощ, потім град, згодом і сонце яскраво світило. А сильний вітер раз по раз навіть заважав полтавцям влучно пробивати.

Головний наставник “ворсклян” розчаровано констатував: його підопічні мали достатньо моментів, тож мали хоча б раз забивати. Тренер же гостей Ерік ван дер Меєр визнав: цю нічию рахує за перемогу своєї “Сталі”.

Поки що з 31-м очком “Ворскла” залишається на 5-й сходинці турнірної таблиці.