«Фотожаби» для Жабо: активісти продовжують блокувати роботу очільниці Центру МСЕ

Сьогодні у приміщенні Центру сталася сутичка між учасниками акції протесту та охоронцями з приватної фірми, які не давали активістам пройти до кабінету Тетяни Жабо.

Протестувальників біля Центру МСЕ сьогодні побільшало. Доєдналися нові громадські активісти, а також біля півдесятка ветеранів АТО.

Протестувальники з плакатами

Протестувальники з плакатами

  • Не хочемо давати хабарі за власні ж поранення, коли через рік-два доведеться продовжувати дію посвідчення з інвалідності. Ми воювали не за корупціонерів та хабарників. Систему не змінити, якщо найяскравіші її представники і далі залишатимуться на посадах – говорить ветеран АТО Валерій Довженко.
Ветерани АТО у Центрі МСЕ

Ветерани АТО у Центрі МСЕ

До приміщення Центру МСЕ протестувальників сьогодні намагалися не пропустити працівники приватної служби охорони. Але протистояння виявилося коротким і закінчилося перемогою ветеранів АТО. Після нетривалої штовханини колишні бійці нагадали охоронцям, що у комунальній установі вони можуть перебувати абсолютно безперешкодно. Бо жодних протиправних дій при цьому не вчиняють.

Активісти принесли з собою плакати та «фотожаби» із зображенням Тетяни Жабо. Однак сама очільниця МСЕК їх старань не оцінила: під час візиту протестувальників її на робочому місці не було.

"Фотожаби" для Жабо

«Фотожаби» для Жабо

"Фотожаби" для Жабо у варіантах

«Фотожаби» для Жабо у варіантах

Нагадаємо, що активісти розпочали свої протести ще вчора. Приводом для них послужило те, що Тетяна Жабо через суд поновилася на посаді голови Ценнтру МСЕ.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: