Фотовиставка, яку варто відвідати

3

Світлини жінок-жертв насильства в родині можна побачити на фотовиставці, яка відкрилася сьогодні у Полтаві.

Вже понад 26 років в усьому світі тисячі людей та сотні державних і громадських організацій  беруть активну участь у реалізації Всесвітньої кампанії «16 днів проти  насильства щодо жінок» та закликають до припинення усіх форм насильства. Акція покликана привернути  увагу до проблеми подолання насильства у всіх його проявах, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

6-го грудня в приміщенні Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені Котляревського відкрилась виставка, присвячена цій темі. Організували захід представники благодійної організацї «Світло надії».

На виставці представлено 25 чорно-білих фотографій авторства полтавського фотографа Олега Журавльова. На кожному з цих фото зображені реальні жінки, котрі пережили насильство.

Олег Журавльов

Представниця «Світла надії» Олена Чикурова розповіла про жахливі історії героїнь, які теж прийшли на відкриття.

– Кожна з цих історій – індивідуальна і болюча. Це історії жінок, які знайшли в собі сили публічно заявити про насильство над собою, а часом і своїми дітьми. Історії жінок, які змогли сказати «Ні» насильству. Ці героїні живуть зараз у притулку для жінок, який знаходиться по вулиці Монастирській, 32а. Де їм допомагають подолати ці життєві труднощі.

Олена Чикурова

Експозиція стала можливою за підтримки благодійних організацій «Світло надії» та «Позитивні жінки». Виставка триватиме до 10 грудня.

Ярослав Журавель

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019