Forbes: Ахметов за рік став удвічі багатшим, а статки Жеваго – 1,2 мільярди $

Нещодавно провідне американське ділове видання Forbes склало рейтинг найбагатших людей планети. Туди потрапили також і шестеро українців. Це бізнесмени Рінат Ахметов, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Костянтин Жеваго, Ігор Коломойський і Віктор Пінчук.

Forbes: Ахметов за рік став удвічі багатшим, а статки Жеваго - 1,2 мільярди $

Forbes: Ахметов за рік став удвічі багатшим, а статки Жеваго – 1,2 мільярди $

Донецький бізнесмен Рінат Ахметов піднявся з 771 місця, яке він займав в минулому році на 359 – його статки збільшилися вдвічі – з 2,3 мільярда доларів до 4,6 мільярда доларів.

Дніпропетровські бізнес-партнери Геннадій Боголюбов і Ігор Коломойський опинилися на 1468 та 1795 місцях зі статками у 1,4 млрд і 1,1 млрд доларів. Але при цьому, Ігор Коломойський трохи здав свої позиції. Рік тому він займав 1 367 місце, зараз розташувався на 1795 позиції.

Рейтинг журналу Форбс

Одну сходинку ділять між собою аграрій Юрій Косюк і народний депутат Костянтин Жеваго. Справи Косюка пішли вгору поліпшилися. Цього року зі статком у $ 1,2 млрд він піднявся на 1678 місце. Жеваго в останній раз потрапляв в рейтинг найбагатших людей світу в 2014 році з аналогічними станом в $ 1,2 млрд, тож можна констатувати, що цьогоріч його справи трохи поліпшилися.

Жеваго

Також опустився в рейтингу на 1795 місце бізнесмен Віктор Пінчук. Його стан оцінюється в $ 1,1 млрд. З 2016-му він перебував на тисячу чотириста сімдесят шість місці, а його статки оцінювалися на $ 100 млн більше.

Перше місце в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes займає засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, який має в кишенях 86 мільярдів американських зелених. У десятці мільярдерів також: Воррен Баффет, Джеффрі Безос, Амансіо Ортега, Марк Цукерберг, Карлос Слім, Ларрі Еллісон, Чарльз Кох, Девід Кох, Майк Булмберг.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: