ФК «Полтава» удома мінімально поступився рівненському «Вересу»

Футбольний клуб «Полтава» у матчі 28 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги приймав удома одного з лідерів турнірної таблиці – команду «Верес» (місто Рівне). Гра закінчилася мінімальною перемогою гостей 1:0. Єдиний м’яч на 14 хвилині забив Руслан Степанюк.

Про це повідомляє інформаційна служба НК «Верес».

На 14 хвилині «Верес» вийшов уперед. Гравець гостей Антон Котляр вирізав м’яч з-за спини суперникам на хід Руслану Степанюку, який розібрався з трьома полтавцями точно пробив у кут воріт – 0:1.

Незабаром рівняни могли подвоїти перевагу. Артур Западня навішав із флангу. Ця передача ледь не перетворилася на удар. Одначе кіпер полтавців Олександр Мусієнко зіграв надійно.

У наступній контратаці гравець «Вересу» Руслан Степанюк віддав направо у вільну зону на Антона Котляра, який із вигідної позиції пробив слабко.

Тільки на 31-й хвилині воротар «чорно-червоних» Олександр Ільющенков вперше по-справжньому вступив у гру. Після жорсткого зіткнення із суперником залишився лежати на газоні Євген Морозенко. Свисток арбітра промовчав. Полтавчани отримали чисельну більшість в атаці, яку міг реалізувати Євген Трояновський ударом в дотик у ближній кут.

Наприкінці тайму віч-на-віч із Олександром Ільющенковим тікав Владислав Насібулін. У рамках правил у нього відібрав м’яч В’ячеслав Лухтанов.

Другий тайм активніше розпочав «Верес». У одному з епізодів після подачі Артура Западні, зліва обігралися Руслан Степанюк і Дмитро Козьбан. М’яч після удару останнього пройшов над воротами. Відповідь ФК «Полтави» не забарилася. Владислав Нехтій фінтом поклав на газон В’ячеслава Лухтанова і пробивав по воротах метрів із шести. З-під поперечини воріт витягнув м’яча Олександр Ільющенков.

Наприкінці матчу господарі суттєво активізувалися і оборона рівнян раз-по-раз почала допускати огріхи. Захопившись атаками, «Полтава» могла пропустити вдруге. Антон Котляр виграв верховий м’яч після передачі зліва від Сергія Герасимця і виконав скидку на Дмитра Козьбана. Після удару форварда рівнян, команду господарів виручила стійка воріт.

У підсумку, полтавці поступилися і не змогли піднятися вгору по турнірній таблиці. «Верес» здобув п’яту поспіль перемогу у чемпіонаті, втримавшись на другій позиції у Першій лізі.