ФК «Полтава» — «Шахтар». «Кроти» їдуть до «городян» битися за Кубок України

0

30 листопада о 13.00 ФК «Полтава» на своєму полі прийматиме гранда українського футболу – команду «Шахтар». Це буде поєдинок чвертьфінальної стадії розіграшу національного кубку. Переможець дуелі отримає путівку до півфіналу та наблизиться до трофею, який дає право розпочати наступний сезон у Єврокубках.

Полтава - Шахтар

Хоча, останній привілей більш актуальний для «зелено-чорних», а ніж для команди з Донецька. «Гірники» схоже цього сезону стануть чемпіонами, і напряму пройдуть до Ліги Чемпіонів.

«Полтава» ж тільки може мріяти про гру на Європейській арені, хоча мрії можуть стати реальністю, коли команда з духовної столиці виграє 3 матчі у Кубку.

Для полтавці та «кротів» це буде вже четверта зустріч в національному Кубку. Вперше команди зіграли шляхи у 2010-му. Тоді «гірники» перемогли з рахунком 2:0.

Через чотири роки зміна турнірного регламенту подарувала цим командам ще дві дуелі. В загальній сумі «Шахтар» переміг 9:2.

Дорогою до чвертьфіналу команда Паулу Фонсеки подолала лише один раунд, обігравши в 1/8-й «Олександрію» з рахунком 2:1.

ФК «Полтава» в рамках підготовки до матчу проти «кротів» провів контрольний поєдинок проти охтирського «Нафтовика».

Полтава Нафтовик

Матч став можливістю для обох тренерів перевірити в бою своїх підопічних, які мають недостатньо ігрової практики, зокрема в першому таймі полтавські ворота захищав Олександр Мусієнко. Команди грали у відкритий футбол. У першому таймі ініціатива була на боці полтавського колективу, про що свідчать і два забитих м’ячі.

У другому таймі ініціатива перейшла до гостей, які швидко відіграли 2 м’ячі. Спочатку Войцеховський пройшов по правому флангу зробив передачу на Сондея, який в дотик відправив м’яч у ближній кут воріт — 2: 1. а через кілька хвилин все той же Сондей зрівняв рахунок — 2: 2. До кінця гри команди більше не змогли скористатися своїми можливість . 2: 2 — бойова нічия в контрольному поєдинку.

Команда з Донецька готується до гри з полтавцями у Києві.

— 29 листопада відбулося коротке передматчеве заняття на базі «Святошин». Після розминки футболісти провели двосторонку на половині поля і попрацювали над стандартами. Вся сесія вклалася в 40 хвилин. Окрема програма була у Факундо Феррейри і Едуардо. Цікаво, що команда сьогодні грала помаранчевими м’ячами — з ранку Київ засипає снігом, — повідомляє прес-служба «Шахтаря».

Шахтар

Для ФК «Полтави» це буде вже четвертий кубковий матч. На шляху до «Шахтаря», «городяни» обіграли чернівецьку «Буковину», «Зірку» з Кропивницького та львівські «Карпати». Тож, як бачимо, вже дві прем’єр-лігові команди були відіслані в «нокаут» полтавською командою.

Чим зможе вона покласти на лопатки лідера українського футболу – покаже гра, яка, нагадаємо, відбудеться на стадіоні «Локомотив» 30 листопада о 13.00.