ФК “Полтава” на своєму полі поступився харківському “Геліосу”

ФК «Полтава» у 26-му турі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги приймав гостей з харкова – клуб «Геліос». Підопчні Юрія Ярошенка поступилися «Геліосу» із рахунком 2:1.

ФК "Полтава" на своєму полі поступився харківському "Геліосу"

ФК «Полтава» на своєму полі поступився харківському «Геліосу»

Команди вийшли на поле в таких складах:

«Полтава»: 1. Кринський, 4. Ковтун, 95. Кушніренко, 67. Парамонов, 10. Голіков, 44. Дмитренко, 89. Насібулін (капітан), 11. Зеленевіч, 15. Лебеденко, 19. Трояновський, 91. Нехтій .

Запасні: 99. Мусієнко, 13. Сокуренко, 5. Приходько, 7. Дегтярьов, 9. Соломка, 27. Янаков, 57. Бородай.

«Геліос»: 31. Волинець, 3. Чередниченко, 5. Лобойко (капітан), 9. Акубардія, 49. В. Кравченко, 21. Скоблов, 20. Луценко, 8. Субочєв, 15. Норенков, 17. С. Кравченко , 27. Семенець.

Запасні: 1. Д. Сидоренко, 10. Кіча, 16. Абеленцев, 27. Глушицький, 13. Комарницький, 18. Гранкін, 99. Івашко.

Рахунок відкрили гості. На 40-ій хвилині «сонячні» провели швидку атаку через правий фланг, потім через центр доставили м’яч на ліву бровку. Там шкіряна куля опинилася у Семенця, який трохи просунувся вперед і сильно пробив низом точно в дальній кут.

Полтавці відновили паритет лишень на 74 хвилині. Господарі ввели м’яч у гру через бічний справа. І тут же звідти пішов крос в центр площі воріт. Передача знайшла Ковтуна, який пробив головою без шансів для Волинця.

Але за 5 хвилин гості знову вийшли вперед. Голіков віддав назад пас Парамонова. Але тут зробити розумну передачу ще далі своєму голкіперу не зміг, кавирнув галявину. Сергій Кравченко опинився тут як тут, спокійно зіграв на перехопленні і пробив точно по порожніх воротах.

У підсумку – перемога «Геліосу» з рахунком 2:1.