Фітнес після різдвяного столу. Як розпочнуть новий рік гравці «Ворскли»

0

Вже з 10 січня футболісти «Ворскли» повертаються до повсякденних тренувань та занять. Новий рік для них розпочнеться з пробіжки, занять у фітнес-клубі та медичного обстеження.

Фітнес після різдвяного столу. Як розпочнуть новий рік гравці «Ворскли»

Фітнес після різдвяного столу. Як розпочнуть новий рік гравці «Ворскли»

Про це повідомляє прес-служба команди.

 – Після більш як тридцятиденного перепочинку, повертаються до роботи футболісти й тренери головної команди полтавської «Ворскли». Сподіваємось, період фізичного та морального релаксу пішов на користь ворсклянам. Тепер, з новими силами, можна починати готуватися до весняної частини сезону, – пишуть у прес-центрі «біло-зелених».

У повідомленні говориться, що футболісти почнуть з’їжджатися на стадіон по обіді, після чого на них чекатиме бесіда з тренерською радою в конференц-залі та перша в 2017-му році спільна пробіжка. Щороку за планом у перші дні, коли триває період так званих втягуючих занять, увечері передбачено ще й відвідини фітнес-клубу, де з професійними інструкторами ворскляни попрацюють над витривалістю та координацією рухів.

Після цього буде визначений тренувальний процес, команда працюватиме в манежі, на полі з штучним покриттям на клубній базі, якщо дозволить погода.

За тим, футболісти полтавського клубу «Ворскла» планують провести два тренувальні збори у країні півмісяця.

Ворскла Туреччина

2 лютого команда повертається з першого тренувального збору і 5 лютого знову вилітає туди ж на другу частину турецьких тренувань.

Повернення до України «ворскляни» планують на 20 лютого.

Кількість спарингів та імена суперників «Ворскли» на зборах у Туреччині поки що невідомі.

Нагадаємо: чутки про те, що ряд основних футболістів залишить футбольний клуб «Ворскла» підтвердилися. Новий сезон полтавська команда розпочне як мінімум без шістки провідних виконавців. Нещодавно у команді повідомили, хто саме покине команду.

Полтавці більше не побачать неймовірних сейвів від кіпера Дмитра Непогодова. Ворота якої команди захищатиме він поки що невідомо.

До арабського Катару перебереться Санжар Турсунов. Він уклав угоду з десятою командою цього гарячого чемпіонату, клубом «Аль-Харітіят».

Нещодавно турецькі журналісти розтиражували інформацію про те, що хавбек полтавського клубу, грузин Сандро Кобахідзе, близький до підписання контракту з командою «Сівасспор». «Трибуна» зв’язалася з прес-службою «Ворскли», і там пояснили, яким насправді є стан справ.

Нам пояснили, що поки Кобахідзе юридично не розірвав відносини з «Ворсклою» ми не можемо говорити ні про який перехід до іншої команди. Офіційних паперів від жодного клубу з цього приводу не надходило. Все що писалося у ЗМІ – то кулуарна інформація.

20 червня 2018