Фестиваль сучасної шведсько-української поезії MERIDIAN POLTAVA: союзники знову зберуться разом

Протягом трьох днів, 8-10 червня 2018 року, в Полтаві відбудеться Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN POLTAVA.

Фестиваль сучасної шведсько-української поезії MERIDIAN POLTAVA: союзники знову зберуться разом

Фестиваль сучасної шведсько-української поезії MERIDIAN POLTAVA: союзники знову зберуться разом

Участь у ньому візьмуть представники вищої поетичної ліги зі Швеції, Німеччини та України. Серед поетів – впливові журналісти, професори, а також члени Нобелівського комітету з літератури. Зокрема, Пер Вестберг, Дональд Бустрьом, Агнета Плейель, Елізабет Хьюрт, Мальте Перссон, Інгрід Калленбек, Ева Стакельберг, Томас Йеннефельт (Швеція), Катя Петровська (Німеччина); з українських: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Ігор Померанцев, Галина Крук, Андрій Любка, Ірина Цілик, Міріам Драгіна та ін.

За словами ідейного натхненника фестивалю, президента Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослава Померанцева:

– Полтава – це поезія, але поезія-реквієм. Фестиваль – це данина пам’яті жертв Полтавської битви. Він має надати нової конотації слову «Полтава» та відповісти на питання, чим це місто є сьогодні.

Директор фестивалю MERIDIAN POLTAVA Олександр Ткаченко додає:

– Ми прагнемо об’єднати громаду Полтави та області – активістів, журналістів, творчу та наукову інтелігенцію, бізнес, політику й владу – заради досягнення спільної мети – створення сучасного інтелектуального культурного обличчя міста.

Краєзнавчий музей

Краєзнавчий музей

MERIDIAN POLTAVA – це триденна культурологічна прогулянка Полтавою, Решетилівкою та полем Полтавської битви із зупинками в місцях, які репрезентують регіон, для поетичних читань та перформенсів. Загалом – 24 події у 14-ти локаціях.

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті та сторінці фестивалю.

Захід відбувається за підтримки Полтавської ОДА та обласної ради, Посольства Швеції в Україні, Open Society Fondation в кооперації з OSIFE.

Організаційні партнери: Полтавська міська рада, Magnum Opus, Ars Intepres Publications (Швеція), Полтавська комунальна організація «Інститут розвитку міста», «Комора. Перша мануфактура галушок».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: