Facebook анонсував зміну дизайну

Соцмережа Facebook планує змінити зовнішній вигляд сайту та мобільних додатків. Редизайн отримав кодову назву FB5 (5-те покоління) і стане одним з найбільших за 15-річну історію проекту.

На відміну від минулих оновлень, дизайнери Facebook приберуть синю плашку меню, яка зберігалася ще з першої версії сайту, що була запущена у 2004-му році.

Новий дизайн робить ставку на світлі відтінки — верхнє меню стане білим, а синій колір залишиться тільки в логотипі, іконках та деяких посиланнях. Структура сторінки зміниться не так істотно: зліва користувач бачитиме меню з групами і додатками, по центру – стрічку новин, а праворуч будуть контакти та меню пошуку нових груп. Як видно, останні будуть у фокусі цього оновлення, для них навіть виділене місце в основному меню.

У Facebook вважають, що такий підхід дасть користувачам можливість простіше знаходити цікаві групи і взаємодіяти з ними. При цьому соцмережа обіцяє індивідуальний підхід до груп різної спрямованості. Наприклад, в медичних групах буде можливість інкогніто ставити запитання і публікувати пости, а на сторінках з пошуку співробітників компанії з’являться нові шаблони для публікації вакансій. Пошукачі роботи зможуть простіше зв’язуватися з працедавцями та відправляти свої резюме прямо у Facebook.

Нова функція пошуку друзів дозволяє знаходити нових друзів зі спільними інтересами або з близьких спільнот. Наприклад, таких як школа, університет, робота, район або місто.  При цьому опція є добровільною: користувач спочатку повинен вказати в опціях, що він відкритий до пошуку нових друзів.  У Facebook поки тільки планують приступити до тестування її роботи, так що реліз не буде прив’язаний до запуску редизайну.

Як бачимо, поки зміни лише косметичні. Вони не зможуть вирішити проблем з приватними даними, а також з поширенням фейкових новин, через які в останні кілька років соцмережа потрапила у купу скандалів. Тільки цьогоріч Facebook попався на зберіганні паролів у відкритому вигляді, зберігав контакти електронної пошти 1,5 млн чоловік і не зміг убезпечити інформацію 540 млн користувачів, яка опинилася на публічних серверах Amazon.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Скоро должно появиться что-то более революционное, чем мордокнига. Потребность созрела

2019-05-02
Толя
Відповіcти
0

Це ж тільки планує,того подивимося шо з цього вийде.

2019-05-01
Альона
Відповіcти
0

Зміни -це завжди добре! Всі зміни на краще.

2019-05-01
Ганна
Відповіcти
0

Скрізь якісь підступи,того треба бути обережними з соцмережами.

2019-05-01
Лола
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: