Ex.ua знову працює

Пірати всіх країн – єднайтеся! Саме таким гаслом можна описати відновлення робота раніще забороненого через піратство файлообмінника Ex.ua, який тепер зареєстрований на домені fex.net.

Ex.ua знову працює

Ex.ua знову працює

Про це на старій сторінці сайту повідомила його адміністрація.

– Сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.NET (File EXchange Network), який реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використання. Даний набір функцій є базовим і буде розширюватися. Протягом двох місяців будуть реалізовані додаткові можливості файлообміну, включаючи запуск постійного сховища і хмари потокового мовлення, – йдеться в повідомленні.

Рішення порталу про припинення діяльності викликало у користувачів безліч питань. На портал прийшла величезна кількість запитів, де тепер можна буде зберігати файли. За час існування сервіс ЕХ-файли став персональним накопичувальним диском для багатьох громадян України. На ньому зберігалися особисті архіви, професійні напрацювання і персональні добірки файлів.

Таким чином, як пишуть адміни, сервіс ЕХ-файли перезапущений на домені FEX.NET (File EXchange Network). Він реалізований на принципово новій технологічній платформі, що забезпечить додаткову зручність використання.

За словами адміністраторів, можливості FEX.NET будуть такими

Анонімний обмін файлами будь-якого формату і розміру;

Автоматичне конвертування файлів для перегляду і програвання;

Термін зберігання об’єкта з файлами становить 7 днів, з моменту створення ключа;

Система оповіщення користувача про час використання зберігання файлів;

Пошта @ fex.net.

Всі власники поштових скриньок EX.UA отримають додаткове розширення на домені FEX.NET c тим же логіном і паролем доступу.

– Ми живемо в інформаційну епоху. Інформація є ключем до розвитку сучасного суспільства. Не мати власного файлосховищ – розкіш, яку можуть дозволити собі лише самі безтурботні народи. FEX.NET повинен стати новим етапом у розвитку сервісів зберігання інформації, і це буде український ресурс. Він стане повністю захищеним і абсолютно безпечним. Ми налаштовані запропонувати світові технологію, яка буде краще і дешевше існуючих аналогів. Ми хочемо показати, що інновації народжуються тут, – додають адміністратори.

Нагадаємо, 16 листопада EX.UA повідомив про припинення своєї роботи. Пізніше власники оголосили про продаж домену EX.UA за мільйон доларів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: