«Eurovision Pre-Party». Рок-гурт «O.Torvald» виступить в Амстердамі та Лондоні

Рок-гурт «O.Torvald», який розпочав свій творчий шлях у Полтаві та нещодавно став переможцем українського національного відбору на конкурс «Євробачення-2017», відіграє промо-концерти у нідерландському Амстердамі та британському Лондоні.

«Eurovision Pre-Party». Рок-гурт «O.Torvald» виступить у Амстердамі та Лондоні

«Eurovision Pre-Party». Рок-гурт «O.Torvald» виступить у Амстердамі та Лондоні

Про це повідомляє UA:Перший.

– В рамках промо-туру рок-гурт «O.Torvald» відвідає дві найважливіші Eurovision Pre-Party – в Амстердамі та Лондоні. На цих заходах збирається більшість переможців нацвідборів із різних країн, а також фани та представники ЗМІ, – зазначила керівник нацвідбору «Євробачення-2017» Наталія Франчук.

Як відомо, 62-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення навесні 2017 року прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Це рекордна кількість учасників, яка за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках.

Завдяки перемозі Джамали на Євробаченні-2016, за правилами міжнародного пісенного конкурсу, представник від України – рок-гурт «O.Torvald» – виступатиме одразу у фіналі.

Євробачення

Також нагадаємо, що Британський музичний блогер Денні МакЕвой, який минулого року напередодні «Євробачення» переспівав композицію Джамали «1944», зробив кавер на пісню «Time» українського рок-гурту O. Torvald. З цим треком полтавсько-київська команда збирається представляти Україну на цьогорічному головному пісенному конкурсі старого світу.

Раніше «Трибуна» писала, що вночі 25 лютого Україна визначила музикантів, які представлятимуть її на «Євробаченні». У фіналі національного відбору переміг гурт «O.Torvald», який починав свій творчий шлях як полтавська команда.

Костянтин Меладзе оцінив хлопців у 2 бали. Відомий продюсер відзначив, що виступ блискучий, проте жанр рокової музики цьогоріч високої щаблини не сягне. Від Джамали ж полтавці отримали максимум.

Глядачам виступ сподобався на 5 балів. Це дозволило гурту перетнути фінішну смугу конкурсу переможцями.

«О.Torvald» («Оторвальд») — український рок-гурт, що був заснований 2005 року в Полтаві. У 2006 році гурт переїхав до Києва. Перший студійний альбом «O.Torvald» вийшов 2008 року. Станом на 2016 рік гурт має 6 платівок. Зараз гурт складається з 5-ти музикантів.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: