Електронний ресурс “Доступні ліки”: все про наявність препаратів у медзакладах Полтавщини

Медики Полтавщини популяризують електронний ресурс «Доступні ліки», де можна отримати інформацію про наявність препаратів у будь-якій лікарні Полтавської області. Називають його ефективним інструментом контролю та показником максимальної відкритості у стосунках з пацієнтами.

Ресурс "Доступні ліки"

Ресурс «Доступні ліки»

Електронний ресурс «Доступні ліки» створили на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я про інформування населення щодо наявності тих чи інших препаратів у лікувальних закладах. Наразі в Україні діє аналогічний ресурс «Ліки.UA». Але полтавські медики місцевою розробкою неабияк пишаються: ресурс простий у користуванні, інформація на ньому – актуальна і докладна, до того ж задіяні у процесі всі медичні установи регіону.

Сьогодні «підключені» майже сотня лікувальних закладів області.

Корисність ресурсу головний медик Полтвщини Віктор Лисак розглядає щонайменше у трьох аспектах.

Головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні також підтверджує: користуватися ресурсом «Доступні ліки» зручно і пацієнтам, і лікарям, які завжди можуть перевірити, який препарат є в наявності. Інформацію оновлюють щомісяця, стараються оперативно вносити зміни і від хворих нічого не приховують.

Очільний обласного департаменту охорони здоров’я не приховує: випадки, коли лікарі пропонують пацієнтам купити препарати, які, насправді, наявні у лікарні, рідко, але трапляються. Утім, реагувати на таке стараються оперативно.

Освоївши ресурс «Доступні ліки», полтавські медики вже мріють про більше – про електронну систему обігу всіх лікарських засобів і препаратів у медзкладах: від надходження їх на склад – до видачі пацієнту і списання. Кажуть, це зробило б процес ще простішим і прозорішим.

Отримати інформацію про наявні у лікарнях Полтавщини ліки можна за посиланням http://poltava.liky.ua/#/home

(відео – Сергій Котелевець)

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: