Експерти про великоднє підвищення цін

0

Виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України» Максим Несміянов говорить, що під час великодніх свят ціни на продукти мають зрости, але не більше ніж на 15 відсотків. Ціни підуть на спад після завершення свята.

Максим Несміянов. Фото: facebook.com

Максим Несміянов. Фото: facebook.com

– Магазини зроблять маркетинговий хід. Пройде певне подорожчання на короткий період, а після свят ми побачимо акційні пропозиції, або на Пасху, коли продавці зрозуміють, що час знижувати вартість. Подорожчання відбувається на 15 відсотків, потім йде знижка в 10 відсотків на свято, щоб привабити максимум покупців, а після свят все відновлюється, приходить в нормальний стан, — повідомив Несміянов у коментарі УНН.

Іншої думки директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. Він не прогнозує підвищення цін на продукти до великодніх свят, а зазначає, що на окремі товари будуть навіть деякі знижки.

Олексій Дорошенко. Фото: expres.ua

Олексій Дорошенко. Фото: expres.ua

За його словами, яйця можуть подешевшати на 50-70 копійок, сири – на 5 грн. Подорожчати може свинина, а ціни на борошно, кагор, курятину і свинину залишаться незмінними.

Він додав, що в цьому році зниження або підвищення ціни, ніяк не пов’язане зі святом.

Вероніка Гарахно 

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018