Екс-заступника голови Гадяцької РДА притягнули до відповідальності за побиття 3 людей

3

У 2016 році, перебуваючи на посаді першого заступника голови Гадяцької районної державної адміністрації, чоловік вчинив сварку з жінкою, яка переросла в бійку. 

Екс-заступника голови Гадяцької РДА притягнуто до відповідальності за побиття трьох людей

Екс-заступника голови Гадяцької РДА притягнуто до відповідальності за побиття трьох людей

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Батько потерпілої побачив, що його доньці чоловік наносить удари по тілу, підбіг до жінки та почав відтягувати її від нападника. Колишній держслужбовець завдав чоловіку удар по голові, від чого останній впав на землю. Не зупиняючись на цьому, зловмисник сів зверху на потерпілого та почав наносити йому удари по тілу. Внаслідок побиття потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку.

Сусід потерпілих побачив конфлікт та намагався розборонити чоловіків, проте екс-заступник Гадяцької РДА завдав і йому тілесних ушкоджень.

Під час підтримання публічного обвинувачення прокуратурою Полтавської області доведена винуватість колишнього державного службовця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) КК України.

Вироком суду зловмисника визнанли винним та призначили йому покарання у вигляді виправних робіт тривалістю 6 місяців.

Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням правопорушник оскаржив його до суду апеляційної інстанції, втім у задоволенні апеляційної скарги суд відмовив.

Ухвалою Верховного Суду України у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою чоловіка на вирок районного суду та на ухвалу Полтавського апеляційного суду відмовлено.

Таким чином, вирок суду стосовно екс-заступника голови Гадяцької РДА набрав законної сили і переданий до виконання до органу пробації.

22 февраля 2019
21 февраля 2019
20 февраля 2019