Екопроблеми Полтавщини вирішуватимуть в рамках всеукраїнської акції “Let`s do it Ukraine!”

0

9 лютого  у Полтавській облдержадміністрації пройшов Обласний форум співпраці в рамках підготовки до всеукраїнської екоакції “Let`s do it Ukraine!”. Учасники форуму зібрались  у форматі круглого столу задля вирішення важливих  екологічних проблем регіону.

 Screenshot_31

На захід завітали представники громадських організацій м. Полтави та області , такі як «Команда Небайдужих», ВГП «Нова Полтава» , КУ «Обласний молодіжний центр» , студентське самоврядування ПНТУ та ПДАА а також ГО «Зелений світ», «Зелена молодь» з м. Кременчука. Також  на форумі були пристуні працівники обласних Управління освіти, Управління ЖКГ, Департаменту екології. Від бізнесу були керівники «Полтава-СКІ» Антон Фалтинський, «Полтавського автоагрегатного заводу» Андріан Литовченко, І-БК «Єврогарантбуд» Ігор Філатов та Юрій Бондар.

На засіданні круглого столу особливу увагу приділили питанням сміттєзвалищ за містом, відсутністю заводів по утилізації  сміття, екологічне патрулювання тощо. У ході обговорення пролунало багато цінних ідей, реалізація яких допомогла б  з вирішенням екологічних  проблем Полтавщини. Серед запропонованих варіантів: екопатрулі, тематичні бесіди з школярами, дошкільнятами та студентами, просвітницька робота з ОСББ, написання прозорих інвестиційних проектів для того, щоб залучати іноземні капітали.

Результатом обговорення стали обіцянки учасників щодо  реалізації запропонованих заходів спрямованих  на поліпшенні екоситуації Полтавщини.

Довідка: Організація Let’s do it, Ukrane ”, учасник загальносвітового руху “Let’s Do It, world”, що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 116 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. Офіційно організація була зареєстрована ініціативною групою ЕКО активістів у 2014 році. У 2015 ГО Let’s do it, Ukrane стали представниками міжнародної організації Let’s Do It Foundation в Україні.

Головною метою організації та головної цьогорічної акції «Зробимо Україну чистою!-2015» є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.

Юлія Злепко

 

 

Коментувати