Двоє «ворсклян» потрапили до збірної 25-го туру Ліги Парі-Матч

0

Аналітики топового порталу Football.ua включити до складу символічної збірної 25-го туру Ліги Парі-Матч двох гравців «ворсклян» – голкіпера Богдана Шуста, а також захисника Ігоря Пердуту.

На думку журналістів, кіпер «ворсклян» врятував команду від вірної поразки:

– Незважаючи на те, що «Ворскла» володіла перевагою і більше атакувала, саме «Карпати», а конкретніше Кльоц, створили два забійних моменти, які могли залишити «Ворсклу» без очок. Вже на першій хвилині Кльоц вискочив один на один – Шуст врятував. А на 87-й хвилині Кльоц добре виконав штрафний – знову Шуст витягнув, – пишуть на Football.ua

Також аналітики відзначили, що Ігор Пердута приносить більше користі для своєї команди грою в півзахисті, ніж будучи на позиції оборонця:

– Той нечастий випадок, коли Пердута отримав можливість зіграти в півзахисті, а не в захисті і, як показала практика – він явно тут виглядає краще і більше приносить користі полтавцям своїми ривками. У цьому матчі він просто розтерзав латераля львів’ян Матвієнка. Ігор багато подавав / прострілював, був дуже активним і настирливим. Одного разу, після передачі Мякушка, міг забивати сам, та Боровик врятував, – стверджує вищезгадане нами джерело.

Ігор Пердута

Що ж до інших рейтингів, в які записали «ворсклян», то тут згаданий Богдан Шуст засвітився і у списку воротарів, які мають у своєму активі безгольові матчі. Таких у Шуста виявилося два. Він зайняв позиції 13-18. Це означає, що аналогічну кількість «сухих» матчів у своєму активі мають ще 6 голкіперів.

Найбільшу кількість сухих ігор відстояв Євген Боровик, який у цьому чемпіонаті обороняв ворота одеського «Чорноморця» та львівських «Карпат».

Всього на поле в складах команд УПЛ виходило 28 воротарів. 24 з них хоча б один раз зіграли “на нуль”.

Найменше воротарів використовували Шахтар (Пятов), Олімпік (Махарадзе), Сталь (Паньків). Динамо, Чорноморець, Ворскла, Зірка, Дніпро, Волинь і Карпати використовували трьох воротарів. Зоря і Олександрія – двох.