Дві політичні сили об’єдналися заради протидії корупції у Полтавській міськраді

1

25 листопада у депутатській кімнаті Полтавської міської ради відбулася спільна прес-конференція керівників фракцій Полтавської «Свободи» і «Батьківщини». На  заході було презентовано заяву від обох фракцій.

2A0hv0VErn0

Нам не цікава діяльність партій тільки під час виборчого процесу, – наголосив керівник фракції ВО «Свобода» у Полтавській раді VII скликання Юліан Матвійчук.

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Полтавській міській раді консолідують свої сили та зобов’язуються:

  1. Висунути та підтримати спільного кандидата на посаду секретаря Полтавської міської ради VII скликання.
  2. Розробити спільний проект регламенту Полтавської міської ради VII скликання.
  3. Узгодити представництво та керівництво постійних депутатських комісій Полтавської міської ради VII скликання.
  4. Протидіяти та викривати факти корупції у Полтавській міській раді VII скликання.

br36NwisVJY

Ми стояли разом на майдані тому це об’єднання було логічним, – сказав керівник фракції ВО «Батьківщина» у Полтавській раді VII скликання Олег Бєлоножко, – Наразі ще йдуть переговори про розширення об’єднаної фракції із партією “Самопоміч”, на цей час вони ще не визначилися із  остаточною відповіддю.

UAcD0G3gh2s

Таке спільне рішення фракції прийняли у зв’язку тим, що  вони не виявляють довіри провладним партіям,  а також  нинішньому і колишньому мерам.

Від БПП «Солідарності» на пост секретаря буде висунуто Андрія Матковського. Його кандидатуру підтримає не тільки ця партія, а і їх сателіти “Партія простих людей”. Ми ж не підтримаємо цю кандидатуру в жодному разі, по-перше з причини того,що він представляє провладну партію, а по-друге через його минуле керування містом, – підсумував керівник фракції ВО «Свобода» у Полтавській раді VII скликання Юліан Матвійчук.Антон Мигаль

15 липня 2018
14 липня 2018