«Духовна їжа» для бездомних полтавців

0

Пані Оксана вже не перший рік підтримує роботу Центра соціальної адаптації БО «Світло надії». Раніше жінка допомагала його клієнтам харчами і теплим одягом. Цього разу вона передала «духовну їжу».

173bb4bf-5c54-4ea3-8d53-95017f105c6b

Полтавка подарувала більше сотні примірників світової класики, радянської та української літератури. Серед них – твори Івана Франка, Михайла Шолохова, Вальтера Скотта, збірники арабської поезії, драматургія Вільяма Шекспіра.

Я вже давно перечитала всі ці книги. Зараз у мене є нагода купувати їх, або переглядати он-лайн. Клієнти Центра адаптації такої можливості не мають. Я не раз бувала тут, і чула що бездомні та звільнені з місць позбавлення волі цікавилися книгами, читали. Тому мені спало на думку, що така допомога потрібна їм, – ділиться враженнями пані Оксана.

Ці слова підтверджує і соціальний працівник Центра соціальної адаптації:

Клієнти програми замісної підтримувальної терапії часто заходять до ком’юніті-кімнати нашого Центра, аби випити чаю, і погортати цікаву книгу. Нажаль, до цього моменту таких примірників у нас було мало. Але як бачите, ситуація змінилася. Ми дуже вдячні пані Оксані за таку допомогу. Тепер наші клієнти зможуть проводити дозвілля більш змістовно, адже читання збагачує людину, – говорить Сергій Фісун, соціальний працівник БО «Світло надії».

Нагадуємо, що кожен полтавець може допомогти Центру соціальної адаптації, пожертвувавши його клієнтам їжу, одяг, білизну або книги.

Звертайтеся за адресою: м. Полтава, пров. Шевченка, 5-А. Телефон: 68-87-27.

17 липня 2018