ДТП у Полтаві. Зіткнулись Toyota RAV 4 та Daewoo Lanos. Фото

1

Дорожньо-транспортна пригода у Полтаві. Зіткнулись Toyota RAV 4 та Daewoo Lanos. Фото та коментар патрульної поліції.

ДТП у Полтаві. 31.10.2017

ДТП у Полтаві. 31.10.2017

В Управлінні патрульної поліції Полтави надали коментар з цього приводу:

– Сьогодні, 31 жовтня, у Полтаві сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварію зафіксували близько 12-ї години на перехресті вулиці Сінної та Пушкіна. Водій, керуючи автомобілем Daewoo, перетнув перехрестя на заборонений сигнал світлофора та здійснив зіткнення з автомобілем Toyota RAV 4. На винуватця дорожньо-транспортної пригоди складено адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

ДТП у Полтаві. 31.10.2017

ДТП у Полтаві. 31.10.2017

Нагадаємо, що Трибуна писала про ДТП у Полтаві. 2 автомобіля зіштовхнулись з електроопорою. Фото.

Коментувати

1 Коментар
сергей
• 23:50 | 02 листопада 2017

До уваги всіх громадян Полтавщини і України!
Ми кожного дня бачимо безнаказаність і свавілля на дорогах,чому ми залишаємось восторонь і не втручаємось?
У вівторок 26.09.17 року в 17.00 на пішоходному переході, біля фабрики “Ворскла” було збито Лебедєву С.В. кільцевим автобусом номер ВІ 4710 АА за кермом водій Васільєв Анатолій Володимирович поводив себе дуже не пристойно і накинувся на лежачу жінку з обвинуваченням,від отриманих трамв зараз Світлана дуже погано себе почуває, а ні ходу справи, ні вибачень від водія чи перевізника.
Дорогі друзі ,журналісти,юристи,правоохоронні органи зверніть увагу на безнаказаність і зухвалу поведінку водіїв на дорогах.Не можливо залишатися байдужими,коли калічять людей і знають що все можливо вирішити грошима….Не будемо чекати коли такі трагедії будуть траплятися з нашими близькими людьми чи особисто з кожним із нас ,а поки ми будемо мовчати і думати що моя хата з краю це лихо докотиться і до нашої хати, давайте більш відповідально ставитись до таких постів і по можливості допомагати людям які потрапили під несправедливість нашої системи!!!!
Діло по факту ДТП Світлани не зрушилось водій не покараний продовжує їздити по маршруту кільцевим ,і не відомо хто буде наступний на пішоходному переході…..

Відповіcти
18 січня 2018
17 січня 2018