ДТП у Полтаві. Втеча жінки-водія у стані алкогольного сп’яніння з місця події. Коментар поліції

0

Дорожньо-транспортна пригода у Полтаві. Втеча одного з фігурантів у стані алкогольного сп’яніння з місця події. Коментар поліції.

ДТП у Полтаві. 22.10.2017

В Управлінні патрульної поліції надали коментар з цього приводу:

– У Полтаві 22-го жовтня сталася дорожньо-транспортна пригода. Аварію зафіксували близько 02:30 на вулиці Соборності біля ресторану “Алея Гранд”. Зіткнулись автомобіль Daewoo Lanos білого кольору та автомобіль Skoda темно-синього або темно-зеленого кольору, який зник з місця події. Патрульні знайшли автомобіль, що залишив місце ДТП.
На учасницю дорожньо-транспортної пригоди, яка покинула місце події, екіпажем патрульної поліції складено протокол за ст. 122 ч. 4 (Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні), постанову ст. 126 ч. 1 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки). Також складено схему ДТП. Крім цього, на дану учасницю дорожньо-транспортної пригоди було складено протокол за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Нагадаємо що Трибуна писала про ДТП у Полтаві з постраждалими. Збито пішохода на вулиці Гожулівській. Фото.

Коментувати

17 листопада 2017